Legendární Nokia 3310 je zpět. Bude stát tisíc šest set korun | E15.cz

Legendární Nokia 3310 je zpět. Bude stát tisíc šest set korun

18. května 2017 • 08:47
Aleš Pospíšil

Hledáte obyčejný telefon ať už jako záložní sami pro sebe, pro rodiče či pro školáka? Pak určitě nepřehlédněte návrat legendy, která byla pro mnohé první mobilní láskou – Nokie 3310. Novinka způsobila po představení na jaře velký poprask a řadí se k nejočekávanějším mobilům letošního roku. Na českém trhu se bude prodávat zrhuba za 1 600 Kč.

Omlazená „3310ka“ je klasický mobil se snadným ovládáním a dlouhou výdrží baterie, což je hodnota, o které se dnešním smartphonům může jen zdát. Nokia 3310 je tak ideálním přístrojem na dovolenou nebo rezervním telefonem, který bude stále připravený k použití.

Nakupujete na internetu? Vydělejte na tom, část peněz si nechte vrátit

Telefon má barevný displej s úhlopříčkou 2,4 palce, navíc je displej dobře čitelný i na slunci. Nechybí 2Mpix fotoaparát i legendární hra Snake, první mobilní hra v historii. Je vybavena radiopřijímačem a umí přehrávat MP3. Ty lze uložit na paměťovou kartu. Konektor na sluchátka je standardní 3,5 mm jack, takže si majitel k telefonu může pohodlně připojit svá oblíbená sluchátka.

Ve tmě přijde vhod svítilna. Novinka váží 80 gramů a tak jako v roce 2000 si můžete vybírat ze čtyř barevných provedení: žlutého, červeného, šedého a ikonicky známé tmavě modré. Novinka je k předobjednání na všech dobrých eshopech, nebo třeba v Datartu. Nejpozději příští měsíc se objeví i u mobilních operátorů. 

Koupíte si novou Nokii 3310?

 

Mzdová kalkulačka