Vítězem soutěže o nejlepšího výrobce stavebnin se stal CS-Beton | E15.cz

Vítězem soutěže o nejlepšího výrobce stavebnin se stal CS-Beton

Společnost CS-Beton získala ocenění NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN pro rok 2011. Cenu zástupcům společnosti předal na slavnostním shromáždění v Senátu Parlamentu České republiky při příležitosti oslav Dnů stavitelství a architektury předseda Senátu ČR Milan Štěch. Oznámili to zástupci firmy

„Ocenění v této prestižní soutěži nás opravdu velmi těší. Na trhu betonových a stavebních výrobků působíme již dvacet let a cena potvrzuje, že naše firma patří k těm nejlepším ve svém oboru. Velký důraz klademe na kvalitu výrobků. Při jejich výrobě používáme nejmodernější technologie i materiály k dosažení jejich špičkové estetické a hlavně funkční kvality. Jako jediní vlastníme i nezávislou akreditovanou laboratoř,“ uvedl jednatel společnosti Josef Matějka.

Soutěž NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN se koná pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, ÚRS Praha, a.s., a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Téma letošního ročníku zní Moderní výroby a technologie pro stavby, opravy a udržitelný rozvoj. Cílem soutěže je seznámit odbornou i laickou veřejnost s nejmodernějšími výrobními provozy a podniky průmyslu stavebních hmot v ČR a ukázat, že i výroba stavebních hmot a materiálu může být ohleduplná a přitom moderní a hospodárná.

Společnost CS-BETON vznikla v roce 1992 a je jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letištních ploch. Ve své nabídce má také široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníků, žlabů, vegetačních tvárnic, okrasných zdí, a to včetně prvků okrasných vegetačních zdí. Sortiment výrobků dovoluje řešit i odvodnění zpevněných povrchů komunikací dálnic i letišť v široké škále kapacitních požadavků na odvodnění.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!