Mladá fronta provozuje nový formát video reklamy | E15.cz

Mladá fronta provozuje nový formát video reklamy

Mladá fronta provozuje nový formát video reklamy
VideoAd
• 
ZDROJ: red

red

Vydavatelství Mladá fronta ve spolupráci se společností Grape Media jako první doplnilo dosavadní úspěšný videoformát VideoAd o možnost vložení registračního formuláře. Pomocí unikátní technologie lze na libovolném webu vydavatelství Mladá fronta streamovat video spoty ve vysokém rozlišení, a to dokonce i na webech, které nedisponují vlastním video obsahem. Službu si již například stačily vyzkoušet Auto Palace či Škoda Auto.

VideoAd s registračním formulářem přináší progresivní formu inzerce pro zadavatele, kteří disponují klasickými televizními spoty. Například reklamním zadavatelům z řad automobilek tak inovovaný formát umožňuje získávat tzv. leady, tedy kontakty na potenciální zákazníky prostřednictvím objednávek testovacích jízd.

Tato kombinace byla poprvé na českém internetu využita letos v první polovině května společností Auto Palace, která na českém trhu exkluzivně zastupuje značku luxusních vozů Infiniti. VideoAd Rollband s kreativou limitované edice Infiniti FX „Black and White“ se zobrazoval mimo jiné na zpravodajském webu E15.cz. Kampaň vedle přímých kontaktů na zájemce o zkušební jízdy zaznamenala i nadprůměrný click-rate. „Díky tomuto efektivnímu formátu jsme zjistilo, jak účinné může být v rámci internetové kampaně na luxusní vozy užití videa,“ řekl Petr Bernat, marketingový manažer Auto Palace. Dalším zadavatelem, který tuto inovaci na webech vydavatelství Mladá fronta využil, je Škoda Auto s kampaní na novou Octavii, reklama se v polovině května zobrazovala na webu AutoRevue.cz.


Autor: red
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!