Luxusní chaty stojí často víc než rodinný dům. Na některé z nich 10 milionů nestačí
Koronavirová pandemie a uzavřené hranice způsobily značný růst poptávky po rekreačních objektech v Česku. Chaty už dávno nejsou „nemovitostmi druhé kategorie“, některé z nich jsou dokonce luxusnější a vybavenější než běžný rodinný dům a dá se v nich proto s klidem bydlet celoročně. Odpovídají tomu však i ceny, které se šplhají i do desítek milionů korun.
Aston Martin vzdal hold British Airways a legendě Concorde
Aston Martin, ikonická značka vozidel, které miluje snad každý od Prince Charlese až k Jamesi Bondovi, oslavil sté výročí založení British Airways a vyrobil deset zcela unikátních automobilů nesoucích označení Aston Martin DBS Superleggera Concorde Edition. Tyto automobily vznikly zároveň u příležitosti 50. výročí od prvního letu nadzvukového letadla Concorde. 
Tiffany & Co. vytváří nejdražší osobní šperk
Společnost Tiffany & Co. získala neuvěřitelný diamant o váze 80 karátů. K nově otevřenému butiku se proto značka rozhodla osvěžit design šperku z roku 1939. Náhrdelník se stane jedním z nejdražších osobních šperků vůbec a bude odhalen v roce 2022, kdy se znovu otevřou dveře obchodu na Páté Avenue. 
Nejzajímavější domy na realitním trhu. Prázdninové sídlo hvězd na Barbadosu je k mání za miliardu
Cove Spring House na karibském Barbadosu se objevil v nabídce prestižní realitní kanceláře Harding's International za cenu 40 milionů dolarů (864 milionů korun). Za tuto částku dostane nový majitel obrovské přepychové sídlo rozkládající se na 1800 metrů čtverečních s deseti ložnicemi a koupelnami, kinem, nejmodernějším fitness centrem, luxusním bazénem, vířivkou a samozřejmě soukromou pláží. 
Černý rolák: Symbol kreativní geniality
V začátcích osmdesátých letech, v době, kdy celý svět žil Dallasem a opájel novými začátky, dobou zaslíbenou všem, Steve Jobs navštívil Japonsko. Jako zakladatel mladé, začínající firmičky Apple Inc. se sešel s ředitelem společnosti Sony Akien Moritou. Po schůzce se Steve rozhodl navštívit i továrny firmy a údajně byl překvapen, když všichni zaměstnanci měli stejnou uniformu. 
Jay-Z má přesně takovou sbírku aut, jakou by člověk čekal
Když oslavil Jay-Z dvacáté sedmé narozeniny, jezdil po brooklynu v Lexusu bílé barvy a prodával svoje cedéčka a kazety všem, kteří byli ochotni si je koupit (krom toho taky prodával narkotika). To by se dalo označit za velice skromné začátky. O třináct let později už mu jeho manželka, Beyoncé, dala k narozeninám bílé Bugatti Veyron. 
Gadgety, které z vás udělají ranní ptáče
Spánek je pravděpodobně ten nejdůležitější element našeho každodenního života. Nedostatek spánku na krátkodobé bázi vede k nepozornosti, roztěkanosti a podrážděnosti během dne. Špatný spánek dlouhodobě vede k depresím, nemocím, stárnutí a dalším věcem, které možná ani nechcete vědět. 
PSH: Každej na svý koleji
Peneři Strýčka Homeboye jsou otcové zakladatelé, živoucí legendy a současně jeden z pilířů českého hip hopu. K rozhovoru jsme se potkali v půlce prosince v kavárně Nové scény Národního divadla, aniž bych tušil, že během našeho povídání vypustí bombu v podobě zprávy o plánech na rozpuštění svého labelu, základny a multižánrové platformy. Řeč ale byla samozřejmě i o tom divném roce, který máme za sebou.
Nejhůře zaparkovaná auta Česka 2020: Čeští řidiči se snad nikdy nenaučí parkovat
Výjev, který naštve nejednoho řidiče. Přijedete na přecpané parkoviště, dlouhé minuty marně hledáte místo a pak narazíte na auto, které „drze“ zabírá dvě. Lajdácky zaparkovaná auta patří k palčivým „problémům prvního světa“ a čeští řidiči nejsou žádnou výjimkou. Podívejte se na jejich „parkovací um“, nad kterým mnohdy zůstává rozum stát.