Kupte si ForMen Kupte si aktuální vydání FORMEN
Nejlepší japonské módní značky, které zařadit do šatníku
Japonsko je země mnoha zajímavých věcí. Nečekaně skvělá whisky, nezničitelné nože, jedinečná estetika, šílený přístup k pornografii a televizní zábavě a také velice dobrá, občas přehlížená móda. Japonské módní značky získávají více a více prostoru na světovém módním poli, a to především kvůli vzrůstající fascinaci minimalismem a také díky touze po precizním designu a kvalitě.
Žádný muž není tak silný, aby přežil bez vitaminů
Pokud člověk žil před 300 lety na vesnici, asi vitamíny nepotřeboval. Všude várky čerstvé zeleniny a ovoce, všechno v podstatě bio a jakmile vám bylo zle, vyřešily to bylinky. Pokud to nebyl třeba mor. Je sice pravda, že umírali dřív, ale dokud to šlo, asi byli zdravější.
Jak by se měl gentleman připravit na každé rande
Na první, druhé a třetí schůzce je potřeba snažit se co nejvíce. I když by se člověk neměl přestat snažit nikdy a naprosto odsuzujeme chodit před kýmkoliv ve špinavém triku, je logické, že získat cenu v souboji vyžaduje soustředění. A také přípravu. 
Jak nosit růžovou jako chlap (a vytěžit z ní nejvíc)
Přesuňme se rovnou k jádru problému. Všechno tohle začalo, když v poválečné době dělala značka Mattel výzkum, na jakou barvu ženy a dívky reagují lépe. Zvítězila růžová, protože jako jediná barva byla pastelová a ta je příjemnější na oči. Od té doby byla Barbie v růžové a o generace poté stále bojujeme se stereotypem, že růžová je pro holky.
Prodejce Zalando doplňuje své portfolio o ikonickou značku Arket
Švédský Arket je moderní lifestylovou značkou, která se původně zrodila jako sestra H&M. Čistá severská estetika, důraz na udržitelnost a vyšší kvalitu, než má H&M, činí z Arketu dostupnou variantu, pokud si chcete vybudovat minimalistický a sofistikovaný šatník. Nyní buou jejich kousky dostupné i na Zalando. 
Luxusní hudební technika pro opravdové znalce
Opravdu kvalitní hudba je spíše životní styl. Ani nejnovější iPod vám totiž nedodá skutečně ojedinělý zážitek, jaký cítíte, když sedíte v hudební síni nebo na pořádném koncertu. Nejblíže těmto emocím se dostanete pouze když investujete do opravdu kvalitních přístrojů. Možná to není pro každého, ale pokud jste hudební fajnšmekr, nenechte si ujít tohle. 
Nejstylovější foťáky, které si může pořídit i amatér
Na záplavě telefonů s foťáky, které jsou často kvalitnější, než tradiční fotoaparáty je paradoxní to, že více a více lidí se vrací ke kořenům a radši si kolem krku pověsí další věc. Je to ekvivalent gramofonu na desky, inkoustového pera, i když můžete psát poznámky do wordu, nebo pákového kávovaru, i když jsou kapse rychlejší.
10 rad o stylu od Toma Forda, které si vzít k srdci
Když nejstylovější muž na planetě řekne co a jak, vyplatí se poslouchat. Má mezinárodně rozpoznatelný styl, jeho osobní estetika je na vrcholu Olympu a dokázal vybudovat byznys se kterým nemohou jiné moderní značky soupeřit. Je synonymum úspěšného muže, takže pokud vám chce něco sdělit, skutečně si dělejte poznámky.