Rolls Royce Koa Phantom - lepší auto nenajdete
Ve světě, který je ovládán luxusním zbožím určeným pro masovou spotřebu, je uvedení zakázkového vozu Rolls-Royce Phantom Extended oslavou skutečného luxusu. Spolupráce mezi klientem a designerským týmem Rolls-Royce Bespoke podnítila spojení mistrovského řemesla a nejlepších materiálů, což vedlo ke stvoření velmi osobního odkazu. Pro zapáleného automobilového nadšence Jacka Boyda Smithe mladšího je tímto odkazem Rolls-Royce Phantom Extended s neobvyklými detaily ze vzácného druhu dřeva Koa Wood.
Český návrhář Černý navrhl svůj vlastní Lexus
Módní návrhář Jan Černý se stal novým ambasadorem automobilky Lexus. Připojil se tak ke Zdeňku Pohlreichovi nebo Tereze Ramba. Jako první si však svůj vůz také navrhl. Jeho Lexus UX zdobí motiv Rorschachova testu, typický i pro oblečení, které Jan pod vlastní značkou navrhuje.
H&M Edition by Héctor Bellerín - nová kolekce
Kolaborace a spojení značky H&M s designéry a známými tvářemi jsou vždycky jednou z nejzábavěnšjích módních věcí. Značka už ale nevybírá jen mezi dalšími domy, ale nyní se spojila i s Héctorem Bellerínem, jedním z nejvíce inspirativních fotbalistů na světě.
Nejdražší jachty světa: Loď plná zlata a platiny, plovoucí město i Abramovičova luxusní pevnost
Plovoucí pevnosti plné okázalého přepychu a absolutního komfortu. Jachty nejbohatších mužů světa s přehledem strčí do kapsy i honosné rodinné vily. Samozřejmostí je několik palub a pokojů pro hosty, designový interiér s nejmodernějšími přístroji, bazény, vířivky, tělocvična, či kino. Vyjímkou nejsou ani interiér ze zlata a diamantů, neprůstřelná okna, helipady či miniaturní podmořské ponorky. A k tomu všemu obří posádka, která se stará o to, aby se VIP hosté měli jako v bavlnce.
Kniha Montblanc: Inspire Writing oslavuje krásu ručního psaní
O peru se říká, že je mocnější než meč. Každý se může chopit pera, aby vyjádřil svůj názor a emoce, a prosadit svůj vliv na okolní svět. Jak lépe oslavit kulturu psaní, která nám v dnešní době lehce upadá, než vydáním nádherné publikace, která je je tomuto umění věnována. Montblanc se spojil s nakladatelstvím Assouline a vznikla kniha Inspire Writing. 
Krize restaurací v Čechách. Na prodej jsou i ty na prestižních adresách poblíž Pražského hradu, v lázních či na Stodolní
Je tomu rok, co celým světem včetně Česka začala zmítat koronavirová epidemie, která zasáhla do životů každého. Jedním z nejpostiženějších oborů je restaurační byznys, který se už několik měsíců kvůli vládním opatřením a odlivu turistů potýká s drastickým propadem tržeb. Mnoho z provozovatelů se proto rozhodlo svůj podnik raději ukončit.
Jak zvládnout FOMO: Najít vnitřního Karla a přát druhým
Strach z toho, že něco zmeškáme, že nám něco uteče, že u něčeho nebudeme, že něco ztratíme či nezískáme, se anglicky nazývá Fear of missing out, ve zkratce FOMO. Syndrom uzavírajících dveří známe dobře ve spojením s krizí středního věku. Současná doba v nás podněcuje FOMO i jinak. V souvislosti s pandemií COVID-19, která nám v mnohém brání, nebo třeba ve spojení se sociálními sítěmi.
Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin
Když se spojí dvě české značky, které jsou primárně založené na kvalitě, může vzniknout jen něco skvělého. Výrobce prémiových silničních kol Festka se spojil s módní značkou CHATTY a společně připravili limitku merche Festka x CHATTY v podobě triček a mikin.
Jediný soukromý Boeing 787 Dreamliner: Úplně jiný požitek z letu pro miliardáře
Boeing 787 Dreamliner s kapacitou 240 až 336 pasažérů patří k nejběžnějším dopravním letadlům, které se z hlediska komfortu cestujících nijak zvlášť neliší od konkurence. Existuje však i ve speciální úpravě pro vyvolené, o níž si většina lidí může nechat jen zdát. Nahlédněte s námi do útrob jediného soukromého Dreamlineru, kterým miliardáři brázdí nebe nad námi.
Patek Philippe představil čtyři nové modely v kolekci Grand Complications
Chytré hodinky jsou možná příhodné, ale nikdy nenahradí krásu pořádných hodinek a pocit z jejich nošení. Málokterá hodinářská manufaktura na světě má takovou prestiž jako Patek Philippe. Už více než století si značka udržuje místo na pomyslné špičce vysoké hodinařiny díky hodinkám s komplikacemi, tedy funkcemi, které dokáží měřit něco více než jen prostý čas.
Zahřejte se v tomhle počasí dobrým drinkem - Negroni
Hořké, sladké, ovocné i kořeněné. Takové jsou chutě legendárního koktejlu Negroni, který je na světě již přes sto let. Současné počasí je na něj naprosto ideální. Venku je mráz, tak si namíchejte kvalitní drink, nohy na horu a vyčistěte si hlavu. 
Pokud budete někam cestovat, průvodce vám může zachránit život
Řada lidí musela kvůli pandemii odložit cestu do své vysněné destinace a co si budeme povídat, i když se někam cestovalo, nebylo to úplně nejpohodlnější. Snad už se ale blýská na lepší časy a proto není naškodu se začít připravovat. Pořídit si správného průvodce vám skutečně může změnit zážitek z celé cesty.