Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Černý rolák: Symbol kreativní geniality
V začátcích osmdesátých letech, v době, kdy celý svět žil Dallasem a opájel novými začátky, dobou zaslíbenou všem, Steve Jobs navštívil Japonsko. Jako zakladatel mladé, začínající firmičky Apple Inc. se sešel s ředitelem společnosti Sony Akien Moritou. Po schůzce se Steve rozhodl navštívit i továrny firmy a údajně byl překvapen, když všichni zaměstnanci měli stejnou uniformu. 
Gadgety, které z vás udělají ranní ptáče
Spánek je pravděpodobně ten nejdůležitější element našeho každodenního života. Nedostatek spánku na krátkodobé bázi vede k nepozornosti, roztěkanosti a podrážděnosti během dne. Špatný spánek dlouhodobě vede k depresím, nemocím, stárnutí a dalším věcem, které možná ani nechcete vědět. 
PSH: Každej na svý koleji
Peneři Strýčka Homeboye jsou otcové zakladatelé, živoucí legendy a současně jeden z pilířů českého hip hopu. K rozhovoru jsme se potkali v půlce prosince v kavárně Nové scény Národního divadla, aniž bych tušil, že během našeho povídání vypustí bombu v podobě zprávy o plánech na rozpuštění svého labelu, základny a multižánrové platformy. Řeč ale byla samozřejmě i o tom divném roce, který máme za sebou.
Jak je na tom současné české umění?
Magdalena Juříková, šarmantní dáma ve vedení Galerie hlavního města Prahy, pod kterou spadají třeba Dům U kamenného zvonu nebo Zámek Troja, patří mezi osobnosti, které se významně zasloužily o rozkvět porevolučního českého trhu s uměním a za mnohé jí vděčí jak soukromé galerie, tak současná generace českých výtvarných umělců.
Montblanc vytvořil kolekci per věnovanou Elvisovi
Montblanc se rozhodl věnovat svoji nejnovější edici Great Characters životu a odkazu hudebníka, jež rozpoutal hudební horečku po celém světě. Vytvořená z vybraných materiálů a formovaná péčí a umem vysoce zručných uměleckých řemeslníků značky Montblanc, kolekce se skládá ze tří různých psacích per, z nichž každé vzdává hold jedné důležité etapě Elvisovy kariéry. 
Bohematic představuje hodinky Minor
Jako poctu legendárnímu českému automobilu „doutníku“ Aero Minor Sport a jeho pilotům představila mladá česká hodinářská manufaktura Bohematic druhý model svýh ručně vyráběných unikátních hodinek - Minor.