Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Zemřela jedna z posledních bojovnic 2. sv. války: Ve 12ti odjela za rodiči do SSSR, domů se vrátila v uniformě
Ve věku 96 let zemřela v noci z úterý na středu Jarmila Halbrštátová, jedna z posledních českých veteránek druhé světové války. Pamětnice bojů o Sokolovo, Kyjev, Bílou Cerkev či Dukelský průsmyk vstoupila do armády jako zdravotnice v roce 1942, pomohla stovkám raněných. V loňském roce byla vyzamenána prezidentem České republiky Medailí za hrdinství.
Vuitton se spojuje s RED v podpoře boje proti AIDS
Organizave (RED) založili v roce 2006 zpěvák Bono a Bobby Shriver s cílem bojovat proti AIDS. Louis Vuitton na podporu aktivit (RED)u vytvořil tenisky Louis Vuitton I (RED) Trainer. Částka v hodnotě $200 z prodeje každého kousku poputuje na konto Globálního fondu boje proti AIDS podporovaného organizací (RED). 
11 exluzivních klubů pro vyvolené: Uzavřené kluby pro smetánku, kam se jen tak nedostanete
Tajné dveře, přísný kodex oblékání, zakázané telefony, vstup pouze na pozvání i dlouhé čekací lhůty pro uchazeče. A samozřejmě neslýchané poplatky. Uzavřené kluby pro vyvolené jsou lákavým, leč pro běžného člověka stěží dosažitelným cílem. Společný jmenovatel exkluzivních klubů pro vyšší třídu je vždy stejný: vysoký společenský status a pohádkové bankovní konto. Vlastní klub má dokonce i zábavní park Disneyland.
Nejdražší single byty v Česku. Exkluzivní garsonky přijdou i na 26 milionů korun
Dříve byly garsonky brány jako dočasné provizorní bydlení, které sloužilo zejména k přespání, a nestálo závratné peníze. V posledních letech se ale situace na realitním trhu dost změnila. Stejně jako životní styl lidí, kteří se věnují hlavně kariéře a svobodnému životu, pro který jsou právě garsoniéry ideální. Proto nabývají rychle na hodnotě.
Montblanc a Pirelli mají dokonalý nový kufr
Pirelli, krom pneumatik a každoročního ikonického kalendáře, si umí i dobře najít partnera. Ať už se jedná o Sophii Loren na fotce kalendáře či Formuli 1. A pokud to samé neumí precizně značka Montblanc, rozhodně už nikdo. Možná i z toho důvodu společně nyní vytvořili dokonalé zavazadlo. 
Profesor Roman Zachoval o Movemberu a rakovině prostaty
Karcinom prostaty je u českých mužů už několik let nejrozšířenějším typem nádorového onemocnění. Lékaři každoročně diagnostikují kolem 7500 až 8000 nových případů. Paradoxem je, že podle průzkumu pro Nadační fond Muži proti rakovině realizovaného u příležitosti dalšího ročníku charitativní a osvětové kampaně Movember, se ženy v prevenci onemocnění rakoviny prostaty orientují mnohem lépe než samotní muži.
5 rad jak si doma načepovat pivo
Současná doba nepřeje posezení v hospodě, fotbal můžeme sledovat maximálně u televize a o návštěvě koncertu, klubu nebo vesnické zábavy si teď taky můžeme nechat jen zdát. Zkrátka všechno, co nás baví a u čeho si vždy s chutí dáme jedno čepované, je silně omezené.