Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Gadgety, které z vás udělají ranní ptáče
Spánek je pravděpodobně ten nejdůležitější element našeho každodenního života. Nedostatek spánku na krátkodobé bázi vede k nepozornosti, roztěkanosti a podrážděnosti během dne. Špatný spánek dlouhodobě vede k depresím, nemocím, stárnutí a dalším věcem, které možná ani nechcete vědět. 
PSH: Každej na svý koleji
Peneři Strýčka Homeboye jsou otcové zakladatelé, živoucí legendy a současně jeden z pilířů českého hip hopu. K rozhovoru jsme se potkali v půlce prosince v kavárně Nové scény Národního divadla, aniž bych tušil, že během našeho povídání vypustí bombu v podobě zprávy o plánech na rozpuštění svého labelu, základny a multižánrové platformy. Řeč ale byla samozřejmě i o tom divném roce, který máme za sebou.
Jak je na tom současné české umění?
Magdalena Juříková, šarmantní dáma ve vedení Galerie hlavního města Prahy, pod kterou spadají třeba Dům U kamenného zvonu nebo Zámek Troja, patří mezi osobnosti, které se významně zasloužily o rozkvět porevolučního českého trhu s uměním a za mnohé jí vděčí jak soukromé galerie, tak současná generace českých výtvarných umělců.
Montblanc vytvořil kolekci per věnovanou Elvisovi
Montblanc se rozhodl věnovat svoji nejnovější edici Great Characters životu a odkazu hudebníka, jež rozpoutal hudební horečku po celém světě. Vytvořená z vybraných materiálů a formovaná péčí a umem vysoce zručných uměleckých řemeslníků značky Montblanc, kolekce se skládá ze tří různých psacích per, z nichž každé vzdává hold jedné důležité etapě Elvisovy kariéry. 
Největší africký slum Kibera: Milion lidí v absolutní chudobě
Chudoba, teroristické gangy, drogy a násilí. Taková je Kibera, největší slum afrického kontinentu s milionem obyvatel. Přestože je Keňa na subsaharské poměry jednou z nejbezpečnějších a nejbohatších zemí, na jihozápadním okraji hlavního města Nairobi se nachází místo, ve kterém je lidská touha po štěstí nedostižným snem. Místo nebezpečné, přesto poutavé.
OBRAZEM: Fascinující snímky ukrajinského dobrodruha ze střech mrakodrapů i vrcholu zakázané pyramidy
Fotograf, vášnivý cestovatel a především odvážlivec, který závratěmi rozhodně netrpí. Pro ukrajinského dobrodruha Vitaliye Raskalova jsou výstupy na vrcholy těch nejvyšších budov světa denním chlebem a své počínání sdílí na sociálních sítích pod projektem On The Roofs. Mladý Ukrajinec vešel ve známost v roce 2013, když ilegálně vystoupal na pyramidy v Gíze.
Vermont doplňuje svoje portfolio o značku Diesel
Vermont se stal zástupcem ikonické džínové značky na českém trhu a rozšířil tak svou nabídku již o 8. prémiovou značku. Krom  Dieselu jsou v portfoliu značky jako Gant, KARL LAGERFELDA, Peak Performance, Odd Molly, volnočasový Camel Active, 200 let starou značku Brooks Brothers, nebo argentinskou La Martinu.