Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Ověřené způsoby, kterými vyléčit kocovinu
Hospody zavřené na bůh ví jak dlouho a jak jsme viděli při minulém lockdown, dokonce i češi zvládli zvýšit spotřebu alkoholu. Nicméně nejsme tady ve skupině anonymních alkoholiků. Každý někdy potřebuje zresetovat mozek. 
Citáty o módě a stylu, na které myslet každý den
Všechny módní poučky, knihy o etiketě a podobné věci vás nikdy nepřipraví na realitu, která číhá na ulicích, v práci nebo na rande. Říká se, že styl se nedá naučit a člověk ho buď má, nebo ne. Nicméně tyhle citáty o módě – když je člověk vnímá – mají velkou moc.
Naučte se neflákat černý oblek
Pokud jste se s tímto výrazem nikdy nesetkali, Black-Tie je dresscode označení, které zahrnuje černý oblek, případně smoking. Není to frak, není to žaket. Není to šedý nebo modrý oblek. Je to klasické oblečení muže na večer. A i když to vypadá jednoduše, vystoupit z řady stejně oblečených mužů je tvrdá práce. 
Virgil Abloh vytvořil kolekci Louis Vuitton X NBA
V rámci předkolekcí pro sezonu jaro-léto 2021 Louis Vuitton přichází  LVxNBA, první capsule kolekci pro muže, která vznikla díky tříleté spolupráci s NBA pod uměleckým vedením Virgila Abloha. V lednu 2020 značka Louis Vuitton veřejnosti představila odhalil oficiální pouzdro na mistrovskou trofej Larry O’Brien Championship Trophy, která je tradičně předávaná vítězným týmům finále NBA.
Určitě jste o vile Tugendhat nevěděli tyto věci
O Vile Tugendhat jsme se všichni učili ve škole jako o jedné z památek UNESCO. No prostě nějaký dům v Brně, který jsme museli vyjmenovat, ale v nácti nás nikoho nezajímal. Nicméně... jakmile máte to štěstí a seženete lístky a projdete po dechberoucím schodišti do hlavního pokoje, budete zpívat jinou písničku. Pokud totiž v naší zemi existuje jedinečná stavba, je to Vila Tugendhat. 
Vznikla online platforma na prodávání pouze oblečení COS
Dokonale minimalistická značka COS si hned po svém založení získala pevné místo v módním světě. Již 13 let nabízí zaprvé neuvěřitelně kvalitní kousky a za druhé tak nadčasové, že je majitel může nosit napříč sezónami a trendy. Nicméně, pro nás pro všechny občas nastane moment, že něco už nosit nechcete. 
Nová kolaborace CONVERSE x A-COLD-WALL
Nová nadčasová kolekce s britskou luxusní módní značkou A-COLD- WALL* vznikla v spolupráci s kreativním ředitelem Samuelem Rossem a Virgilem Ablohem. Výsledkem spolupráce jsou dva modely s tou správnou dávkou syrovosti – Chuck Taylor All Star Lugged a ERX260.
DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice
Již tak úctyhodný seznam významných značek, kterými se naše matička stověžatá pyšní, se nyní rozšíří o ikonickou italskou značku DSQUARED2. Do čech značku přivádí společnost Luxury Brand Management, která jen v Pařížské ulici provozuje 8 butiků a zastupuje více než 20 značek. 
Nová kolekce Blažek na zimu a podzim 2020
Jestliže my všichni v současné době něco potřebujeme, je to jistota. Té se nám v ničem nedostává. Znáte ten pocit, když jste během dospívání měli težký den a tešili se jen na jídlo od maminky nebo bezpečí u videoher? Nebo knihy? Ať už pocit jistoty a bezpečí probouzelo a probouzí cokoliv, všichni si toho daného zasloužíme co nejvíce. 
Jak kombinovat denimovou bundu (7x jinak)
Hezká denimová bunda, a je jich stejně druhů, jako samotných džínů, je dobrá součást šatníku. Krom toho, že se jedná o nadčasovou záležitost a při dobré péči ji budete nosit i za dvacet let, dá se nekonečně kombinovat. 
4 věci, které by měl mít stylový muž doma
Bydlení je stejně důležitá součást životního stylu jako auto nebo šatník. Jedno nefunguje bez druhého. Neříkáme, že materie je to nejdůležitější – všichni víme, že to nejdůležitější na světě je dobré PR – ale pokud chcete žít na určité úrovni, o tyto věci se budete starat.