Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Jágr X Zalando Jágr X Zalando

2

fotografií

Jágr se spojuje se Zalandem a začínají sportovní výzvou

Z

Zalando spustilo již před rokem kampaň, kdy naši čeští influenceři zaštiťují určitý styl z portfolia značky. Nyní se do této skupiny připojuje i Jarda Jágr a je naprosto logické, že se stane tváří sportovní kategorie. 

“Jako přední evropská platforma pro módu a životní styl se snažíme inspirovat a zaujmout naše zákazníky. S cílem vždy zůstat lokálně relevantní, si vždy ke spolupráci vybíráme ty nejlepší v jednotlivých zemích, lokální hrdiny, kteří nejen skvěle reprezentují vlastní zemi, ale také sdílí hodnoty Zalanda, jakými jsou diverzita a otevřenost. Spojili jsme se s Jaromírem Jágrem a chceme společně vytvářet zajímavý obsah a motivovat lidi k ještě většímu pohybu a k tomu, aby sami dokázali ještě víc”, říká Dawid Pożoga, Market Lead pro Českou republiku.

Jágr X ZalandoJágr X ZalandoAutor: Zalando

Jaromír Jágr patří k nejúspěšnější hokejové generaci jak v národním týmu, tak v americké NHL, kam byl draftován na sezónu 1990/1991. Jeho sportovní úspěchy - od Nagana až po Stanley Cup - není nutné představovat.

Jaromír Jágr se spojil se Zalandem, aby pomohl motivovat ty, kteří se budou chtít zlepšovat, k vyšším sportovním výkonům. Všechno startuje společnou marketingovou kampaní a výzvou na sociálních sítích, která vyzývá všechny Čechy k vystoupení z vlastní komfortní zóny a k tomu, aby našli svou každodenní sportovní rutinu, a to bez ohledu na věk nebo vlastní fyzickou kondici.

Po dobu čtyř týdnů bude Jaromír Jágr spolu se čtyřmi vybranými ambasadory Zalanda motivovat lidi ke sportování i zkoušení nových sportů a prezentaci svých výkonů na Instagramu pod hashtagem #JJ68xZalando. Celkem 68 lidí vyhraje voucher v hodnotě 1500 korun. Vítěze vybere sám Jaromír Jágr na základě jejich aktivity.

Jágr X ZalandoJágr X ZalandoAutor: Zalando

Kampaň proběhne na vlastních kanálech Zalanda - na webu a na sociálních sítích. Zaměří se na běhání, trénink, jógu a basketbal. Každý sport podpoří ambasadoři Zalanda podle jejich vlastního sportovního zaměření: Monika Marešová se zaměří na běh, Tereza Hodanová na jógu, Paulie Garand na trénink a Adam Mach na basketbal.

Související články
Filozof Sokol: Prymula se neměl nechat chytit, je to ale prkotina a rezignovat by neměl
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) a Jaroslav Faltýnek (ANO) byli ve středu večer v restauraci na pražském Vyšehradě, čímž porušili vládní celostátní opatření. Důvod k rezignaci ministra to ale není, říká na dotaz deníku E15 filozof, bývalý prezidentský kandidát a školitel aplikované etiky na fakultě humanitních studií Karlovy univerzity Jan Sokol.
Vyšehradská restaurace Rio's se z místa pro utajené schůzky dostala do záře reflektorů
Raimund Špunda, majitel restaurace Rio's v Praze na Vyšehradě, ještě ve čtvrtek netušil, že se jeho podnik oblíbený pro diskrétní domlouvání byznysu všeho druhu dostane do titulků médií a bude propírán na sociálních sítích. Po schůzce ministra zdravotnictví Romana Prymuly, šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka a ředitele Fakultní nemocnice Ostrava Jiřího Havrlanta zachycené deníkem Blesk je vše jinak.
Komentář Roberta Maleckého: Prymula, střelec od boku
Je to právě měsíc, co jsme se rozloučili s nejlepším ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Odešel proto, aby „vytvořil prostor pro nové řešení epidemie koronaviru“. A součástí těchto nových řešení měla být i nová, lepší vládní komunikace.
Pokrytec Prymula? Také zahraniční politici porušují lockdown
Hlavní poradce britského premiéra Borise Johnsona, evropský komisař pro obchod či novozélandský ministr zdravotnictví. Seznam světových politiků a veřejných činitelů, kteří porušili v době nouzového stavu antikoronavirová opatření je překvapivě široký. Zatímco běžným občanům za toto počínání hrozí vysoké pokuty nebo dokonce trestní stíhání, někteří státníci se ani neobtěžují rezignovat.