Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN

Styl

Nejdražší single byty v Česku. Exkluzivní garsonky přijdou i na 26 milionů korun
Dříve byly garsonky brány jako dočasné provizorní bydlení, které sloužilo zejména k přespání, a nestálo závratné peníze. V posledních letech se ale situace na realitním trhu dost změnila. Stejně jako životní styl lidí, kteří se věnují hlavně kariéře a svobodnému životu, pro který jsou právě garsoniéry ideální. Proto nabývají rychle na hodnotě.
Montblanc a Pirelli mají dokonalý nový kufr
Pirelli, krom pneumatik a každoročního ikonického kalendáře, si umí i dobře najít partnera. Ať už se jedná o Sophii Loren na fotce kalendáře či Formuli 1. A pokud to samé neumí precizně značka Montblanc, rozhodně už nikdo. Možná i z toho důvodu společně nyní vytvořili dokonalé zavazadlo. 
Naučte se neflákat černý oblek
Pokud jste se s tímto výrazem nikdy nesetkali, Black-Tie je dresscode označení, které zahrnuje černý oblek, případně smoking. Není to frak, není to žaket. Není to šedý nebo modrý oblek. Je to klasické oblečení muže na večer. A i když to vypadá jednoduše, vystoupit z řady stejně oblečených mužů je tvrdá práce. 
Nová kolekce Blažek na zimu a podzim 2020
Jestliže my všichni v současné době něco potřebujeme, je to jistota. Té se nám v ničem nedostává. Znáte ten pocit, když jste během dospívání měli težký den a tešili se jen na jídlo od maminky nebo bezpečí u videoher? Nebo knihy? Ať už pocit jistoty a bezpečí probouzelo a probouzí cokoliv, všichni si toho daného zasloužíme co nejvíce. 
Jak vylepšit levnější oblek, aby vypadal jako na míru
Není novinkou, že vlastnit dobrý oblek je zásadní pro fungování v moderním světě. Jakmile na sobě máte totiž něco, co vypadá skvěle, jinak s vámi jednají u pracovních pohovorů, líbíte se ženám a po planetě se chodí tak nějak lépe.
Ikonické brýle od značky Jacques Marie Mage
Když se ve dvaceti letech Jerome Mage, zakladatel značky Jacques Marie Mage rozhodl přestěhovat z Francie do Hollywoodu, ještě netušil, že jednou bude mezi jeho klienty patřit ta nejvybranější společnost. V roce 2001 si v Los Angeles otevřel vlastní designové studio a o třináct let poté přidal ke stávajícímu sortimentu i ručně vyráběné brýle.
10 rad o stylu od Toma Forda, které si vzít k srdci
Když nejstylovější muž na planetě řekne co a jak, vyplatí se poslouchat. Má mezinárodně rozpoznatelný styl, jeho osobní estetika je na vrcholu Olympu a dokázal vybudovat byznys se kterým nemohou jiné moderní značky soupeřit. Je synonymum úspěšného muže, takže pokud vám chce něco sdělit, skutečně si dělejte poznámky.
Jak se správně obléknout na večerní drink, aneb Cocktail Attire
Večerní cocktail je samostatná jednotka sociální interakce. Společenská událost, která je osobnější než velká večeře nebo party a vyžaduje i jiný přístup. Jak už ve druhu konverzací, tak v tom, co si obléknout. Drink v létě obvykle bývá uvolněnější, ale zavedená pravidla by se zas příliš měnit neměla.