Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN

Superlife

Jak se vypořádat s tím, že začnete plešatět
Člověk si pohodlně žije celej život. Občas ho nějaká kadeřnice ostříhá tak, že mu ostatní říkají, jak dobře vypadá. Vlasy jsou součást osobnosti. Pak ale jeden den stojíte u zrcadla a zjistíte, že vaše obvyklé vlasy nejsou to, co bývaly.
5 kosmetických novinek, které zařadit do péče o váš obličej
Asi každý muž má pár ověřených věcí, které si jde znova koupit, jakmile mu na poličce v koupelně dojdou. Ať už je to deodorant, který se vám osvědčil, žiletky, které vám doporučil ještě váš táta nebo třeba krém, který používáte, protože ho prostě používáte. Čas od času ale není na škodu zkusit něco nového. 
Naučte se balit kufry jako mistr
Pojďme se společně zasnít a doufat v lepší doby, kdy zase budeme moci bezpečně cestovat svobodně a beze strachu. Sice můžeme vyjet ze země, ale aspoň toto léto si to spousta z nás odpustí. Správně se sbalit je polovina úspěchu každé cesty. Ať už jedete na dovolenou, na pracovní cestu nebo jen na víkend mimo civilizaci, když si vezmete špatné věci, může to mít katastrofální důsledky.
Značka Tiffany & Co. spouští program kompletní sledovatelnosti diamantů - od dolu až ke šperku
Společnost Tiffany & Co. v říjnu učiní bezprecedentní krok v oblasti sledovatelnosti původu diamantů, protože začne sdílet informace o celé cestě, kterou při svém vzniku urazí její nově získané, individuálně registrované diamanty (0,18 karátů nebo větší). Je to v celém šperkařském odvětví vůbec poprvé, kdy budou poskytnuty informace o tom, v jaké zemi jsou jednotlivé kameny upravovány a zasazovány do šperků.
7 (divných a nedivných) míst, která navštívit v Brně
Se vší úctou k Brnu, některé věci prostě vymyslí jen tam a ani nejlepší scénáristé by na to nepřišli. Udělejte si tudíž výlet do Brna a berte to jako dobrodružství. Místa elegantní a příjemná prostřídejte místy, která jsou jednoduše řečeno divná. 
Česká značka KARA & návrhář Jan Černý otevírají KARA LAB
Všem známá a kvalitní česká značka Kara chytila druhý dech. Honza Černý se stal novým kreativním ředitelem a kompletně změnil dosavadní obchod v Maiselově ulici.  Přetvořil jej na exkluzivní butik, kdy nákup není jen o pořízení nové věci, ale o zážitku. Butik, nově pojmenovaný KARA LAB, má symbolizovat vizi, jak bude KARA vypadat (za) příštích dvacet let.
Pietro Filipi oficiálně ruší všechny slevy v zájmu planety
Udržitelnost je téma, které hýbe nejen světem módy. Fakt, že módní průmysl patří mezi největší znečišťovatele životního prostředí, není žádnou novinkou. Ve spalovnách a na skládkách tak končí ročně miliardy kusů oblečení. Pohled na slow fashion, mnohdy opovrhovaný přístup k oblékání, se ale během posledních let poměrně rychle mění. Tento celosvětový trend následuje i česká oděvní značka Pietro Filipi, která se do boje proti konzumu pustila zásadní změnou strategie. Vůbec jako první módní brand na českém módním trhu ruší slevy a podporuje tak udržitelnost.
Žádný muž není tak silný, aby přežil bez vitaminů
Pokud člověk žil před 300 lety na vesnici, asi vitamíny nepotřeboval. Všude várky čerstvé zeleniny a ovoce, všechno v podstatě bio a jakmile vám bylo zle, vyřešily to bylinky. Pokud to nebyl třeba mor. Je sice pravda, že umírali dřív, ale dokud to šlo, asi byli zdravější.
Jak by se měl gentleman připravit na každé rande
Na první, druhé a třetí schůzce je potřeba snažit se co nejvíce. I když by se člověk neměl přestat snažit nikdy a naprosto odsuzujeme chodit před kýmkoliv ve špinavém triku, je logické, že získat cenu v souboji vyžaduje soustředění. A také přípravu. 
Jak na perfektní holení - všechny informace, které potřebujete
Pokud vezmeme do úvahy předpoklad, že se začnete holit kolem patnáctého roku a v průměru se  budete holit pětkrát týdně až do osmdesáti, bude jednotlivých holení asi sedmnáct tisíc. Pokud si na každé holení dáte asi pět minut, za celý život to dá na dva a půl měsíce. Tudíž, když už do něčeho investovat tolik času, je třeba dělat to pořádně.