Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN

Trendy

Vermont doplňuje svoje portfolio o značku Diesel
Vermont se stal zástupcem ikonické džínové značky na českém trhu a rozšířil tak svou nabídku již o 8. prémiovou značku. Krom  Dieselu jsou v portfoliu značky jako Gant, KARL LAGERFELDA, Peak Performance, Odd Molly, volnočasový Camel Active, 200 let starou značku Brooks Brothers, nebo argentinskou La Martinu.
Zalando spouští sváteční pozitivní kampaň
Zalando se letos o svátcích zaměřuje na lidskou pospolitost a solidaritu. Objetí je asi nejsilnějším projevem těchto termínů a na konci roku plného hrůz a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív. Nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit optimismus a naději.
Novinky od Converse (už nikdy to nebudou stejný tenisky)
Když se řekne Conversky, všichni si představí to stejné. Pravděpodobně černá teniska s bílou podrážkou a bílými tkaničkami. Něco, co by obula sexy rocková hvězda někdy v druhé polovině minulého století. Ale Converse již léta dělá mnohem víc. 
Stylové módní novinky - od hodinek až po knihy
Není moc za co utrácet. Na zimní lyžovačky asi nikdo moc nepojede, hospody zavřené, divadlo a kino taky nic. Tak proč si neudělat předvánoční radost s nějakou ze stylových novinek. Koneckonců jakákoliv drobná i ne úplně drobná radost se teď hodí.
Virgil Abloh vytvořil kolekci Louis Vuitton X NBA
V rámci předkolekcí pro sezonu jaro-léto 2021 Louis Vuitton přichází  LVxNBA, první capsule kolekci pro muže, která vznikla díky tříleté spolupráci s NBA pod uměleckým vedením Virgila Abloha. V lednu 2020 značka Louis Vuitton veřejnosti představila odhalil oficiální pouzdro na mistrovskou trofej Larry O’Brien Championship Trophy, která je tradičně předávaná vítězným týmům finále NBA.
Nová kolaborace CONVERSE x A-COLD-WALL
Nová nadčasová kolekce s britskou luxusní módní značkou A-COLD- WALL* vznikla v spolupráci s kreativním ředitelem Samuelem Rossem a Virgilem Ablohem. Výsledkem spolupráce jsou dva modely s tou správnou dávkou syrovosti – Chuck Taylor All Star Lugged a ERX260.
DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice
Již tak úctyhodný seznam významných značek, kterými se naše matička stověžatá pyšní, se nyní rozšíří o ikonickou italskou značku DSQUARED2. Do čech značku přivádí společnost Luxury Brand Management, která jen v Pařížské ulici provozuje 8 butiků a zastupuje více než 20 značek. 
Jak kombinovat denimovou bundu (7x jinak)
Hezká denimová bunda, a je jich stejně druhů, jako samotných džínů, je dobrá součást šatníku. Krom toho, že se jedná o nadčasovou záležitost a při dobré péči ji budete nosit i za dvacet let, dá se nekonečně kombinovat.