Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN

Trendy

Novinky od Converse (už nikdy to nebudou stejný tenisky)
Když se řekne Conversky, všichni si představí to stejné. Pravděpodobně černá teniska s bílou podrážkou a bílými tkaničkami. Něco, co by obula sexy rocková hvězda někdy v druhé polovině minulého století. Ale Converse již léta dělá mnohem víc. 
Stylové módní novinky - od hodinek až po knihy
Není moc za co utrácet. Na zimní lyžovačky asi nikdo moc nepojede, hospody zavřené, divadlo a kino taky nic. Tak proč si neudělat předvánoční radost s nějakou ze stylových novinek. Koneckonců jakákoliv drobná i ne úplně drobná radost se teď hodí.
Virgil Abloh vytvořil kolekci Louis Vuitton X NBA
V rámci předkolekcí pro sezonu jaro-léto 2021 Louis Vuitton přichází  LVxNBA, první capsule kolekci pro muže, která vznikla díky tříleté spolupráci s NBA pod uměleckým vedením Virgila Abloha. V lednu 2020 značka Louis Vuitton veřejnosti představila odhalil oficiální pouzdro na mistrovskou trofej Larry O’Brien Championship Trophy, která je tradičně předávaná vítězným týmům finále NBA.
Nová kolaborace CONVERSE x A-COLD-WALL
Nová nadčasová kolekce s britskou luxusní módní značkou A-COLD- WALL* vznikla v spolupráci s kreativním ředitelem Samuelem Rossem a Virgilem Ablohem. Výsledkem spolupráce jsou dva modely s tou správnou dávkou syrovosti – Chuck Taylor All Star Lugged a ERX260.
DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice
Již tak úctyhodný seznam významných značek, kterými se naše matička stověžatá pyšní, se nyní rozšíří o ikonickou italskou značku DSQUARED2. Do čech značku přivádí společnost Luxury Brand Management, která jen v Pařížské ulici provozuje 8 butiků a zastupuje více než 20 značek. 
Jak kombinovat denimovou bundu (7x jinak)
Hezká denimová bunda, a je jich stejně druhů, jako samotných džínů, je dobrá součást šatníku. Krom toho, že se jedná o nadčasovou záležitost a při dobré péči ji budete nosit i za dvacet let, dá se nekonečně kombinovat. 
Nejlepší japonské módní značky, které zařadit do šatníku
Japonsko je země mnoha zajímavých věcí. Nečekaně skvělá whisky, nezničitelné nože, jedinečná estetika, šílený přístup k pornografii a televizní zábavě a také velice dobrá, občas přehlížená móda. Japonské módní značky získávají více a více prostoru na světovém módním poli, a to především kvůli vzrůstající fascinaci minimalismem a také díky touze po precizním designu a kvalitě.
Piercing na chlapech - kompletní průvodce pro skutečně osobní šperk
Piercerové a tatéři jsou v dnešní době asi vyhledávanější, než zubaři. Mít tetování nebo piercing už není nejenže přijatelné, často i očekávané. Tyto prastaré způsoby zušlechtení vlastního těla přešly lehce v mainstrem a nejsou již hlavně výraz příslušnosti k určité subkultuře. Rukávy mají pod saky manažeři a manažerky, potkáte právníky s piercingem v pupíku a tak až do nekonečna. A je to dobře.