Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN

Trendy

Nejlepší japonské módní značky, které zařadit do šatníku
Japonsko je země mnoha zajímavých věcí. Nečekaně skvělá whisky, nezničitelné nože, jedinečná estetika, šílený přístup k pornografii a televizní zábavě a také velice dobrá, občas přehlížená móda. Japonské módní značky získávají více a více prostoru na světovém módním poli, a to především kvůli vzrůstající fascinaci minimalismem a také díky touze po precizním designu a kvalitě.
Piercing na chlapech - kompletní průvodce pro skutečně osobní šperk
Piercerové a tatéři jsou v dnešní době asi vyhledávanější, než zubaři. Mít tetování nebo piercing už není nejenže přijatelné, často i očekávané. Tyto prastaré způsoby zušlechtení vlastního těla přešly lehce v mainstrem a nejsou již hlavně výraz příslušnosti k určité subkultuře. Rukávy mají pod saky manažeři a manažerky, potkáte právníky s piercingem v pupíku a tak až do nekonečna. A je to dobře. 
Jak nosit růžovou jako chlap (a vytěžit z ní nejvíc)
Přesuňme se rovnou k jádru problému. Všechno tohle začalo, když v poválečné době dělala značka Mattel výzkum, na jakou barvu ženy a dívky reagují lépe. Zvítězila růžová, protože jako jediná barva byla pastelová a ta je příjemnější na oči. Od té doby byla Barbie v růžové a o generace poté stále bojujeme se stereotypem, že růžová je pro holky.
Prodejce Zalando doplňuje své portfolio o ikonickou značku Arket
Švédský Arket je moderní lifestylovou značkou, která se původně zrodila jako sestra H&M. Čistá severská estetika, důraz na udržitelnost a vyšší kvalitu, než má H&M, činí z Arketu dostupnou variantu, pokud si chcete vybudovat minimalistický a sofistikovaný šatník. Nyní buou jejich kousky dostupné i na Zalando. 
Klasická lněná košile je naprosto zásadní letní oděv
Lněné košile jsou pro pánský šatník to, co je Enya pro hudbu. Nezničitelná klasika, která nikdy nepodléhá trendům, nepotřebuje svěží cesty, jak být vidět a asi se nenajde člověk, který by ten chladicí a uklidňující efekt na lidskou duši neměl rád.