Na českých aukcích se loni protočilo 854 milionů, chyběly superdrahé obrazy
4
/
10
Přehled fotografií
Zavřít
Emil Filla: Holandské zátiší / 1914 olej na lepence / 20,5 x 30,5 cm cena: 8 760 000 Kč / Galerie Kodl 30. 11. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Emil Filla: Hlava muže s dýmkou / 1915 olej a písky na dřevě / 40 x 30 cm cena: 16 800 000 Kč / Galerie Kodl 25. 5. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Toyen: Sen / 1937 olej na plátně / 81 x 100 cm cena: 16 320 000 Kč / Galerie Kodl 30. 11. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Paris Bordone: Venuše, Amor, Bakchus a Diana / 1550 olej na plátně / 97 x 142 cm cena: 12 400 000 Kč / Arthouse Hejtmánek 22. 5. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Čchi-Paj-Š': Šest krevet / 1951 tuš na papíře / 102,5 x 34 cm cena: 11 532 000 Kč / Arcimboldo 27. 5. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Emil Filla: Zátiší se sokolem / 1930 olej, písek na plátně / 73 x 98 cm cena: 10 800 000 Kč / Galerie Art Praha 29. 11. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Alfons Mucha: Pano ze Světové výstavy v Paříží / 1900 tempera na plátně / 325 x 459 cm cena: 9 600 000 Kč / European Arts 23. 11. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Čchi Paj-Š': Sedící rybář tuš a barvy na papíře / 71 x 46,5 cm cena: 9 424 000 Kč / Arcimboldo 10. 12. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Jan Preisler: Jaro / 1900 olej na plátně / 113 x 71 cm cena: 8 870 000 Kč / 1. Art Consulting 5. 10. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Emil Filla: Zátiší / 1924 olej na plátně / 105 x 75 cm cena: 8 398 000 Kč / 1. Art Consulting 16. 2. 2014
Zdroj: www.artplus.cz
Zavřít