Odnesou to důchodci? Bonus k lednové valorizaci penzí se vzdaluje, vláda nemá peníze

2/1
Přehled fotografií
Zavřít
  • „Kdyby i v srpnu vycházela lednová valorizace důchodů na tři stovky, bude o jednorázovém navýšení debata,“ věří poslankyně SPD Lucie Šafránková.
    „Kdyby i v srpnu vycházela lednová valorizace důchodů na tři stovky, bude o jednorázovém navýšení debata,“ věří poslankyně SPD Lucie Šafránková.| Zdroj: Grafika e15
„Kdyby i v srpnu vycházela lednová valorizace důchodů na tři stovky, bude o jednorázovém navýšení debata,“ věří poslankyně SPD Lucie Šafránková.