Maskovaná nová fabia se proháněla poblíž Mladé Boleslavi. Podívejte se na fotky i video

1/3
Přehled fotografií
Zavřít
  • Alespoň dle fotek to ale vypadá, že nová fabia dostanete širší zadní sloupek, než má ta současná
    Alespoň dle fotek to ale vypadá, že nová fabia dostanete širší zadní sloupek, než má ta současná| Zdroj: Autorevue.cz
  • Svítilny prototypu se tváří, jako by měly „vystupovat“ z karoserie, a dokonce i zadní nárazník je výraznější než u současné generace.
    Svítilny prototypu se tváří, jako by měly „vystupovat“ z karoserie, a dokonce i zadní nárazník je výraznější než u současné generace.| Zdroj: Autorevue.cz
  • Kapota se opět trochu více zakulatí, maska chladiče je nízká, široká a více kolmá, podobně jako u Škody Scala.
    Kapota se opět trochu více zakulatí, maska chladiče je nízká, široká a více kolmá, podobně jako u Škody Scala.| Zdroj: Autorevue.cz
Alespoň dle fotek to ale vypadá, že nová fabia dostanete širší zadní sloupek, než má ta současná
Svítilny prototypu se tváří, jako by měly „vystupovat“ z karoserie, a dokonce i zadní nárazník je výraznější než u současné generace.
Kapota se opět trochu více zakulatí, maska chladiče je nízká, široká a více kolmá, podobně jako u Škody Scala.