Komentář Roberta Maleckého: Výměna kádrů

1/2
Přehled fotografií
Zavřít
  • Ivan Pilný opouští hnutí ANO. V letech 2013 až 2017 byl poslancem a dokonce předsedou sněmovního hospodářského výboru. V květnu 2017 se stal ministrem financí, když v Sobotkově vládě nahradil právě předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.
    Ivan Pilný opouští hnutí ANO. V letech 2013 až 2017 byl poslancem a dokonce předsedou sněmovního hospodářského výboru. V květnu 2017 se stal ministrem financí, když v Sobotkově vládě nahradil právě předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.| Zdroj: ČTK
  • Ivan Pilný, bývalý poslanec a ministr financí opouští hnutí ANO. Stěžuje si na nedostatek demokratické diskuze a výměny názorů v Babišově spolku a na karanténu, která na něho byla uvalena.
    Ivan Pilný, bývalý poslanec a ministr financí opouští hnutí ANO. Stěžuje si na nedostatek demokratické diskuze a výměny názorů v Babišově spolku a na karanténu, která na něho byla uvalena.| Zdroj: Profimedia
Ivan Pilný opouští hnutí ANO. V letech 2013 až 2017 byl poslancem a dokonce předsedou sněmovního hospodářského výboru. V květnu 2017 se stal ministrem financí, když v Sobotkově vládě nahradil právě předsedu hnutí ANO Andreje Babiše.
Ivan Pilný, bývalý poslanec a ministr financí opouští hnutí ANO. Stěžuje si na nedostatek demokratické diskuze a výměny názorů v Babišově spolku a na karanténu, která na něho byla uvalena.