Konec energetické závislosti na Rusku. Vláda představí pětiletý plán, jak se jí zbavit

1/3
Zavřít
  • Vláda chce v nejbližších týdnech představit komplexní pětiletý projekt na zajištění energetické bezpečnosti České republiky, řekl ve své kandidátské řeči na dnešním kongresu ODS premiér Petr Fiala.
    Vláda chce v nejbližších týdnech představit komplexní pětiletý projekt na zajištění energetické bezpečnosti České republiky, řekl ve své kandidátské řeči na dnešním kongresu ODS premiér Petr Fiala.| Zdroj: Profimedia
  • Nový plán má napravit podle Fialy "léta neřešenou" závislost na fosilních palivech z Ruska a v horizontu pěti let republiku úplně "vyvléci" z ruské energetické smyčky.
    Nový plán má napravit podle Fialy "léta neřešenou" závislost na fosilních palivech z Ruska a v horizontu pěti let republiku úplně "vyvléci" z ruské energetické smyčky.| Zdroj: Profimedia
  • Fiala dnes řekl, že vláda představí komplexní pětiletý projekt v nebližších týdnech.
    Fiala dnes řekl, že vláda představí komplexní pětiletý projekt v nebližších týdnech. | Zdroj: Reuters
Vláda chce v nejbližších týdnech představit komplexní pětiletý projekt na zajištění energetické bezpečnosti České republiky, řekl ve své kandidátské řeči na dnešním kongresu ODS premiér Petr Fiala.
Nový plán má napravit podle Fialy "léta neřešenou" závislost na fosilních palivech z Ruska a v horizontu pěti let republiku úplně "vyvléci" z ruské energetické smyčky.
Fiala dnes řekl, že vláda představí komplexní pětiletý projekt v nebližších týdnech.