Návraty ztracených politiků. Do Senátu se chystá Paroubek, Rath, Semelová i Jakl

5/8
Zavřít
  • David Rath a Jiří Paroubek na fotografii z roku 2008.
    David Rath a Jiří Paroubek na fotografii z roku 2008.| Zdroj: Zbyněk Pecák
  • Bývalý hejtman Středočeského kraje a někdejší významný politik sociální demokracie David Rath, který je nepravomocně odsouzený za korupci, bude kandidovat do Senátu za Českou suverenitu v Litoměřicích.
    Bývalý hejtman Středočeského kraje a někdejší významný politik sociální demokracie David Rath, který je nepravomocně odsouzený za korupci, bude kandidovat do Senátu za Českou suverenitu v Litoměřicích.| Zdroj: ČTK
  • Bývalý premiér Jiří Paroubek bude kandidovat do Senátu v Ostravě jako nezávislý.
    Bývalý premiér Jiří Paroubek bude kandidovat do Senátu v Ostravě jako nezávislý.| Zdroj: archiv Blesku
  • Marta Semelová kandiduje do Senátu za KSČM a zároveň vede kandidátku komunistů ve volbách do pražského zastupitelstva.
    Marta Semelová kandiduje do Senátu za KSČM a zároveň vede kandidátku komunistů ve volbách do pražského zastupitelstva.| Zdroj: Czech News Center, a.s./Martin Sekanina / Blesk
  • Ladislav Jakl působil na Hradě v dobách Václava Klause, nyní kandiduje do Senátu za SPD.
    Ladislav Jakl působil na Hradě v dobách Václava Klause, nyní kandiduje do Senátu za SPD.| Zdroj: Archiv Blesku
  • Jiří Drahoš (uprostřed) oznamuje kandidaturu do Senátu.
    Jiří Drahoš (uprostřed) oznamuje kandidaturu do Senátu.| Zdroj: Blesk:JAKUB POLÁČEK
  • Neúspěšný prezidentských kandidát a lékař Marek Hilšer oznámil, že do senátních voleb bude kandidovat za své vlastní hnutí.
    Neúspěšný prezidentských kandidát a lékař Marek Hilšer oznámil, že do senátních voleb bude kandidovat za své vlastní hnutí.| Zdroj: ČTK
  • Pavel Fischer kandiduje s podporou více stran do Senátu.
    Pavel Fischer kandiduje s podporou více stran do Senátu.| Zdroj: ČTK
David Rath a Jiří Paroubek na fotografii z roku 2008.
Bývalý hejtman Středočeského kraje a někdejší významný politik sociální demokracie David Rath, který je nepravomocně odsouzený za korupci, bude kandidovat do Senátu za Českou suverenitu v Litoměřicích.
Bývalý premiér Jiří Paroubek bude kandidovat do Senátu v Ostravě jako nezávislý.
Marta Semelová kandiduje do Senátu za KSČM a zároveň vede kandidátku komunistů ve volbách do pražského zastupitelstva.
Ladislav Jakl působil na Hradě v dobách Václava Klause, nyní kandiduje do Senátu za SPD.
Jiří Drahoš (uprostřed) oznamuje kandidaturu do Senátu.
Neúspěšný prezidentských kandidát a lékař Marek Hilšer oznámil, že do senátních voleb bude kandidovat za své vlastní hnutí.
Pavel Fischer kandiduje s podporou více stran do Senátu.