Jo Jorgensenová. Žena, která tak trochu porazila Trumpa

4/10
Přehled fotografií
Zavřít
  • Jo Jorgensenová získala nakonec pro své hnutí asi procento hlasů.
    Jo Jorgensenová získala nakonec pro své hnutí asi procento hlasů.| Zdroj: ČTK/ZUMA/Paul Hennessy
  • Libertariánská strana nominovala do prezidentských voleb Jo Jorgensenovou. Třiašedesátiletá vysokoškolská učitelka, psycholožka a libertariánská aktivistka se prezidentského klání účastnila již v roce 1996, kdy se stala viceprezidentskou kandidátkou libertariána Harryho Brownea.
    Libertariánská strana nominovala do prezidentských voleb Jo Jorgensenovou. Třiašedesátiletá vysokoškolská učitelka, psycholožka a libertariánská aktivistka se prezidentského klání účastnila již v roce 1996, kdy se stala viceprezidentskou kandidátkou libertariána Harryho Brownea.| Zdroj: Profimedia
  • Jo Jorgensenová a její příznivec na letošním sjezdu strany.
    Jo Jorgensenová a její příznivec na letošním sjezdu strany.| Zdroj: Profimedia
  • Libertariánský program je glosován jako liberálnější než plány demokratů a konzervativnější než konzervativci.
    Libertariánský program je glosován jako liberálnější než plány demokratů a konzervativnější než konzervativci.| Zdroj: Profimedia
  • Jo Jorgensenová na volebním lístku spolu s dalšími kandidáty.
    Jo Jorgensenová na volebním lístku spolu s dalšími kandidáty.| Zdroj: Profimedia
  • Předvolební míting libertariánů.
    Předvolební míting libertariánů.| Zdroj: Profimedia
  • Jo Jorgensenová.
    Jo Jorgensenová.| Zdroj: Profimedia
  • Příznivci libertariánů na stranické akci.
    Příznivci libertariánů na stranické akci.| Zdroj: Profimedia
  • Americké prezidentské volby 2020 a povolební zklamání Donalda Trumpa.
    Americké prezidentské volby 2020 a povolební zklamání Donalda Trumpa.| Zdroj: Profimedia
  • Demokraté naopak slaví, Jo Biden (vpravo) na snímku s Barrackem Obamou projevují radost z toho, že se Biden stane příštím prezidentem USA.
    Demokraté naopak slaví, Jo Biden (vpravo) na snímku s Barrackem Obamou projevují radost z toho, že se Biden stane příštím prezidentem USA.| Zdroj: ČTK
Jo Jorgensenová získala nakonec pro své hnutí asi procento hlasů.
Libertariánská strana nominovala do prezidentských voleb Jo Jorgensenovou. Třiašedesátiletá vysokoškolská učitelka, psycholožka a libertariánská aktivistka se prezidentského klání účastnila již v roce 1996, kdy se stala viceprezidentskou kandidátkou libertariána Harryho Brownea.
Jo Jorgensenová a její příznivec na letošním sjezdu strany.
Libertariánský program je glosován jako liberálnější než plány demokratů a konzervativnější než konzervativci.
Jo Jorgensenová na volebním lístku spolu s dalšími kandidáty.
Předvolební míting libertariánů.
Jo Jorgensenová.
Příznivci libertariánů na stranické akci.
Americké prezidentské volby 2020 a povolební zklamání Donalda Trumpa.
Demokraté naopak slaví, Jo Biden (vpravo) na snímku s Barrackem Obamou projevují radost z toho, že se Biden stane příštím prezidentem USA.