Active kuchyně - Český kvalitní výrobek za super cenu! | E15.cz

Active kuchyně - Český kvalitní výrobek za super cenu!

Bez jakékoliv větší reklamní kampaně se loni prodalo jen v České republice na 1200 kuchyňských linek značky ACTIVE. Obliba této zatím mediálně velmi nenápadné značky roste. V letošním roce se počítá s prodejem okolo 1800 kuchyňských linek.

Značka ACTIVE si získává přízeň i srdce zákazníků především pravdivou argumentací na začátku a spokojeností zákazníků s neměnící se kvalitou produktu i po letech užívání. Úspěch u zákazníků spočívá především v kvalitě produktu a následném šíření dobrých referencí. To, co je ACTIVE kuchyním zcela cizí, je slogan „Svět chce býti klamán“. ACTIVE kuchyně se mohutně prosazuje hlavně díky starému českému přísloví „dobré zboží se chválí samo“. Jde to sice relativně pomaleji, ale to výrobci ani jeho obchodním partnerům zjevně tolik nevadí. Díky této politice chodí do obchodů převážně informovaní zákazníci, kteří vědí, co za své peníze kupují a chtějí být spokojení se svou kuchyňskou linkou víc než jen pět až sedm let.

#####Vysoká kvalita za příznivou cenu

Nové a neobeznámené zákazníky překvapí kromě vysoké kvality i velmi příznivá cena produktů značky ACTIVE. Kuchyňské linky jsou vyráběny výhradně jen z nejkvalitnějších materiálů, kde každý materiál podléhá přísné kontrole a musí vyhovět ne „no name“ předpisům, ale přísným českým normám. Výrobky ACTIVE se na trhu prosazují proti konkurenci jednak svou širokou nabídkou základních modulů, která je řádově v některých porovnáních až 10 krát větší, ale také například možností výroby na míru. Skutečného výrobce na míru poznáte snadno. Stačí se v kuchyňském studiu zeptat, jestli jsou vám schopni dodat skříňku s dvířky širokou například 46,5 centimetru. Všechny výrobní procesy při výrobě kuchyní ACTIVE jsou řízeny s ohledem na dosažení co nejvyšší kvality.

Komponenty, jako jsou nábytkové dílce korpusů, dvířka, přířezy jsou při výrobě kalibrovány s přesností 0,15 mm. Kuchyňské skříňky jsou vždy dodávány od výrobce ve smontovaném stavu. Všechny dodávané kuchyňské linky pak mají svůj vlastní certifikát kvality a hygieny z české zkušebny ZÚS v Českých Budějovicích.

#####Garance původu by měla přitahovat

V dnešním kooperačním světě výroby a globálním světě obchodu, kdy výrobky vznikají z materiálů od kdoví koho, země původu je kdoví kde a „nějaká značka“ z nich pak něco smontuje, opět kdoví jak, a to mnohdy v tom lepším případě, protože někdy se jedná jen o dodávku dílců v krabici, je garance místa výroby všech prvků i materiálů dodávky podstatnou věcí a měla by zákazníky vždycky zajímat. Vždyť přece není jedno, když už pomineme životnost i kvalitu nábytku, pohybujete-li se u vás doma v prostředí, které je například nadmíru zamořené unikajícím volným formaldehydem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!