Advokátní kancelář Havel & Holásek mění obchodní název firmy | E15.cz

Advokátní kancelář Havel & Holásek mění obchodní název firmy

Havel & Holásek, největší česko-slovenská advokátní kancelář, mění svůj obchodní název na Havel, Holásek & Partners. Advokátní kancelář tak změnou názvu firmy reflektuje růst počtu partnerů, kterých má k dnešnímu dni 18.

Se změnou obchodní firmy s účinností k 1. únoru 2011 mění nově advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners také svou korporátní identitu. „Rozhodnutí změnit název firmy na Havel, Holásek & Partners reflektuje růst a rozvoj naší kanceláře, která letos v červnu oslaví 10 let existence, a také personální posílení na pozicích partnerů v posledních letech. Zatímco v roce 2001 byla advokátní kancelář založena dvěma partnery, čemuž odpovídal i dosavadní název kanceláře, v současnosti jich naše kancelář má již 18, z nichž šest je spoluvlastníky,“ informoval řídící partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners Jaroslav Havel.

Podle jeho slov se kanceláři v posledních letech velmi dařilo, v loňském roce dosáhla téměř 20 procentního růstu tržeb a strategicky posílila zejména na Slovensku, kde se velikost kanceláře téměř zdvojnásobila. „Z tohoto důvodu byla řada kolegů zaslouženě povýšena, někteří špičkoví odborníci přišli z trhu, a proto jsme začátkem letošního roku jmenovali dokonce pět nových partnerů. Další jeden až dva partneři budou jmenováni v následujících měsících,“ dodal Havel.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!