Axis získal prestižní cenu listu WSJ za technologickou inovaci | E15.cz

Axis získal prestižní cenu listu WSJ za technologickou inovaci

Společnost Axis Communications získala ocenění Technology Innovation Award udělované deníkem The Wall Street Journal (WSJ) za technologii Lightfinder v kategorii fyzické bezpečnosti. Lightfinder umožňuje IP kamerám pracovat i v obtížných světelných podmínkách a rozlišovat barvy v téměř naprosté tmě. Uvedla to firma Axis.

Axis tuto technologii celosvětově představil v roce 2011. „Potvrzuje, že síla naší společnosti je v inovacích a že Axis je v oblasti IP video dohledu světovým leaderem,“ uvedl prezident Axis Communications Ray Mauritsson. William Webb, vedoucí technologického oddělení společnosti Neul Ltd. a porotce řekl, že společnost Axis skloubila několik různých myšlenek a obohatila tak inteligenci, jež stojí za funkcemi dohledových kamer.

Do soutěže v oblasti technologických inovací se v roce 2012 přihlásilo 536 uchazečů z 24 zemí. Redakční tým 172 nejzajímavějších z nich předal k posouzení nezávislé porotě, kterou tvořili zástupci investičních společností hledajících nové projekty, univerzit a firem. Z tohoto objemu porotci vybrali 37 vítězů a druhých míst v celkem 18 kategoriích.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!