Barevné Letňany - rychlý prodej | E15.cz

Barevné Letňany - rychlý prodej

Čtyři bytové domy nabídnou na 330 jednotek; prvním je Červený dům.

Stavba prvního ze čtyř plánovaných rezidenčních objektů - Červeného domu - začne letos na jaře v ulici Chlebovická v Městské části Praha 18.

Červený dům nabízí na šesti podlažích 94 jednotek. Ke každé náleží garážové stání a sklepní kóje. „Monolitický skelet bude vyzděn cihlami a doplní jej množství plastických prvků na fasádách. Hlavním znakem však zůstane červená barva v kombinaci s bílou - a to i v interiérech objektu,“ říká dvorní architekt společnosti Trigema a. s., ing. arch. Daniel Smitka Navrhl pro ni už starší, úspěšné projekty Nová kolonie v Praze-Stodůlkách nebo Bytové domy v Roztokách u Prahy. Soubor Barevné Letňany bude mít kompaktní architekturu, ale různé užití barev; Červený dům doplní ve dvou fázích výstavby ještě domy Žlutý, Modrý a Zelený.

Developer projekt usadil v nižším středním cenovém segmentu. Byty v obvyklých dispozicích 1+kk-4+kk jsou zájemcům prodávány v jednotkových cenách od 35 000 Kč/m2. Třípokojový byt o celkové ploše 70 m2 tak lze včetně sklepu, garáže a DPH pořídit za 2,780 milionu korun. První obyvatelé se do Červeného domu nastěhují na přelomu let 2009/2010.

#####Rozvoj Letňan

Projekt Barevné Letňany od nynější zástavby odliší dynamicky vyhlížející fasáda, stylová barevnost, použití cihel, ohleduplná práce s dispozicemi i společnými prostory. Noví obyvatelé ocení samozamykací systém domovních dveří, automatická garážová vrata, vyhřívané sjezdové rampy do garáží, kvalitní okna, moderní výtahy, použití přírodních materiálů při výstavbě anebo bezúdržbové povrchy klempířských a zámečnických prvků na fasádách.

Letňany patří k rychle se rozvíjejícím čtvrtím v Praze. Jejich obliba mezi obyvateli stoupá nejen kvůli obchodnímu centru nebo vyhledávanému Aquaparku Lagoon. Dalšímu rozvoji pomáhá dokončovaná trasa metra C se stanicí Letňany (úsek Ládví-Letňany bude otevřen v půli letošního roku), napojení na silniční tahy i nedaleké množství zelených ploch, včetně chystaného mnohahektarového lesoparku.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!