Barrandov Hills nabídne další byty nad Prokopským údolím | E15.cz

Barrandov Hills nabídne další byty nad Prokopským údolím

Developerská skupina Crestyl zahájila první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. Vzniknou zde tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s 21 byty.

Výstavba potrvá přibližně 10 měsíců a předpokládaný termín kolaudace je plánován na listopad 2011. Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun. „Zahájení výstavby první fáze druhé etapy projektu Barrandov Hills je určitě dobrou zprávou nejen pro zájemce o bydlení, ale i pro celý realitní trh, kde dochází k postupnému oživení. Pokračujeme tak v projektu, který je úspěšný i díky svému umístění ve svahu a který nabízí bydlení s jedinečným výhledem na pražské panorama a Prokopské údolí,“ řekl Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl.

Architektonické řešení vychází vstříc současným požadavkům na prosvětlenost a prostornost bytů. Vzhledem ke svému umístění ve svahu nabízí bydlení s výhledem na Prokopské údolí, pražské panoráma a svahy Kavčích hor. Všechny byty rezidenčního komplexu Barrandov Hills disponují terasou či balkonem, součástí přízemních bytů je předzahrádka. V bytech již od velikosti 2+kk je prosklená téměř celá stěna obývacích pokojů a byty jsou tak velmi světlé. Ve většině bytů se nacházejí i nadstandardní prvky, jako samostatné pracovny, šatny a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou. Součástí projektu je samozřejmě podzemní parkování.

Rezidenční komplex Barrandov Hills nabízí byty v bytových domech i v menších vilových domech. Pro zájemce je připravena možnost upravit podle individuálních požadavků nejen standardy bytů, ale i jejich dispozice. Ke koupi bytu lze navíc využít služby bytového architekta zdarma. Architektem stavby je uznávaný architekt Karim R. Rachidi, reprezentující architektonické studio KRR Architektura. Jeho úkolem bylo navrhnout kvalitní řešení komplexu jak z architektonického, tak urbanistického hlediska. Komplex Barrandov Hills byl nominován na cenu Best of Realty 2008.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!