Betonová dlažba připomíná přírodní kámen | E15.cz

Betonová dlažba připomíná přírodní kámen

Zpevněné plochy jsou v rámci realizace stavby většinou posledními stavebními úpravami, na které již investorovi nezbývá dostatek finančních prostředků, a proto se snaží snižovat náklady pravě tam. Máme pro vás řešení.

V posledních letech je velkým trendem hledat levnější alternativní materiály, které jsou blízké těm přírodním. Ve výrobním programu společnosti CS-BETON se již tradičně několik let objevují dlažby s přírodním či historizujícím vzhledem. Díky inovacím naší výrobní technologie a vývoji formovací techniky jsme mohli rozšířit tuto řadu výrobků o exkluzivní betonovou dlažbu CSB-CANTERA, která svým dokonalým vzhledem připomíná lámaný kámen a je realistickou kopií přírodního kamene, která určitě uspokojí nejen velmi náročného zákazníka. Při své výstavbě oceníte nejen snadné a variabilní využití této dlažby, ale také její finanční dostupnost.

#####Velmi snadná instalace

[file:7756:small:right]

Betonová dlažba CSB-CANTERA připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů pečlivě opracovaných zkušeným kameníkem. Ve skutečnosti jsou všechny betonové bloky svým tvarem identické a velmi snadno se instaluji. Pokládka dlažby se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. V jedné vrstvě naleznete i dva krajové prvky, které se hodí při budování chodníku. Pokud ovšem tyto krajové prvky složíte k sobě, získáte další základní prvek, který snadno zakomponujete do plochy. Povrch dlažby je speciálně profilovaný, imituje dodatečně opravovaný kámen. Různorodé rozložení vzoru na jednotlivých dlažebních blocích znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby. Tento typ dlažby je líbivý i v případě, že je využit jako nášlapný blok v trávníkové ploše.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!