Blíže k metru už to nejde | E15.cz

Blíže k metru už to nejde

Bytový projekt Rezidence EXPO je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí začít bydlet v novém. Originalita projektu spočívá v tom, že nabízí exkluzivní byty i přesto, že není novostavbou, ale jde o přestavbu stávajícího objektu, který bude sloužit novým účelům.

Zajímavostí Rezidence EXPO je bezesporu architektura, inspirovaná významným architektem Le Corbusierem. Nadchne především svou zvláštností, která tkví v poskytování služeb majitelům bytů přímo v domě. Projekt nabízí atypicky řešené bydlení, které je ovšem vhodné pro všechny - od studentů po seniory. Nové exkluzivní byty s fantastickým výhledem jsou právě v prodeji. Pro milovníky relaxace jsou v nabídce byty se soukromými terasami na střeše domu, odkud je neodolatelný výhled na Prahu.

Většina právě nabízených bytů se nachází v nejvyšších patrech s nejkrásnějším výhledem. Všechny byty jsou světlé a příjemně útulné. Projekt nabízí různé druhy bytů od 1+kk po 3+kk. V cenách bytů jsou zahrnuty značkové kuchyňské linky se spotřebiči a kompletní podlahové krytiny. Jedna z největších výhod Rezidence EXPO je bezesporu lokalita, ve které se projekt nachází, a to hlavně díky dostupnosti do centra Prahy. V absolutní blízkosti domu je metro B, stanice Invalidovna, díky tomu bude vaše cestování po Praze rychlé, snadné a pohodlné.

www.rezidenceexpo.cz.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!