BONUS Group vstoupila do řetězce CENTURY 21 | E15.cz

BONUS Group vstoupila do řetězce CENTURY 21

Česká pobočka realitního řetězce CENTURY 21 získala dalšího franšízanta na tuzemském trhu. Pod tuto značku se rozhodla přejít skupina BONUS Group s ročním obratem prodaných nemovitostí přes čtyři miliardy korun.

Tržní pozice CENTURY 21 v tuzemsku tak dále posiluje. Franšízovou smlouvu podepsalo osm společností skupiny BONUS Group se 17 pobočkami po celé České republice a více než 150 makléři. CENTURY 21 tedy zhruba za tři měsíce otevře nové kanceláře, například v Táboře, Plzni, Kolíně, Brně, Pardubicích či Ostravě.

„CENTURY 21 má celosvětově dobře propracovaný systém, princip podnikání společnosti je nám hodně blízký. Navíc česká větev CENTURY 21 se snaží sdružovat pouze kvalitní hráče na realitním trhu či úspěšné podnikatele, což byl také hlavní důvod, proč jsme se pro tuto značku rozhodli,“ zdůvodnil krok vstoupit pod křídla CENTURY 21 majitel skupiny BONUS Group Jan Rosák, který chce do sítě CENTURY 21 přinést především zkušenosti z oblasti developmentu.

#####Síť CENTURY 21 se stále rozšiřuje

Skupina BONUS Group se zaměřuje především na prodej velkých developerských projektů a na českém trhu má v tomto segmentu – z hlediska pokrytí regionů – nejsilnější postavení. Společnost se například podílela na prodejích pražských projektů Korunní Dvůr a Zelený Vrch, hradeckého projektu Rezidence Park Třebeš nebo brněnského projektu Rajhrad, k největším aktuálním projektům patří bytový komplex Kajetánka, komplex Biografy Barrandov s 96 byty či bydlení, které nabízí brněnský projekt Nové Majdalenky. Skupina BONUS Group je na trhu od roku 2000 a má zkušenosti i s prodejem nízkoenergetických domů (Vilapark Jesenice, Viladomy u Obory a další).

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!