Buddha-Bar Hotel přichází do Prahy | E15.cz

Buddha-Bar Hotel přichází do Prahy

Exkluzivní značka Buddha-Bar, jedinečná vize kreativního ducha jejího zakladatele Raymonda Visana, přichází v podobě světově prvního Buddha-Bar Hotelu do Prahy.

Ten se otevře na konci roku nedaleko Staroměstského náměstí a nabídne svým hostům orientální luxus a ojedinělý design.

Nový hotelový řetězec Buddha-Bar Hotels & Resorts svým konceptem navazuje na ojedinělou atmosféru již fungujících Buddha-Bar restaurací ve světě - v Paříži, New Yorku, Dubaji, Bejrútu, Káhiře, Sao Paulu, Kyjevě a Londýně. V blízké budoucnosti se otevřou Buddha-Bary v Macau a Manamě; hotelové projekty jsou naplánovány také pro Budapešť, Paříž, New York, Marrakéš, Sahl Hasheesh.

Východní vliv v hotelech tohoto řetězce lze vidět nejen na speciálně vybraných materiálech nábytku, tkanin a dekorací, ale především na detailech, jimž je věnována velká pozornost. Esenciální spojení barev, vůní i chutí má působit na všechny lidské smysly. Buddha-Bar Hotel Prague bude své hosty okouzlovat nejen unikátním designem, ale také gastronomickými požitky, skvělými službami a osobním přístupem. Dvojpodlažnímu podzemnímu prostoru Buddha-Baru bude dominovat impozantní socha sedícího Buddhy.

„Buddhattitude“ bude butikovým hotelem pulzovat i ve formě relaxačních spa procedur. Hudba zde hraje nesmírně důležitou roli, miliony fanoušků Buddha-Bar kompilací se těší na vydání už jedenáctého CD. Provozovatelem hotelu budou společnosti CPI Hotels a J&T.

První uvedená společnost rovněž připravuje otevření čtyřhvězdičkového Clarion Hotel Prague City na Tylově náměstí.

Jde o v pořadí již čtvrtý hotel značky Clarion v portfoliu této společnosti. Také nejnovější Clarion se bude pyšnit svou charakteristickou a jedinečnou atmosférou, kombinující moderní vybavení s pohodlným a příjemným prostředím. Interiér představuje současný moderní design, přitom hotel zachovává nejvyšší standard pohodlí a funkčnosti, typický pro značku Clarion. Nabídne na čtyřech podlažích šedesát čtyři jedno- a dvoulůžkových nadstandardně vybavených pokojů.

Jejich běžnou součástí mimo jiné bude také klimatizace, trezor nebo bezplatný přístup k vysokorychlostnímu internetu, který má být k dispozici v celém objektu. V hotelové restauraci pak pro hosty připraví vyhlášené speciality české i mezinárodní kuchyně. Clarion Hotel Prague City poskytne kromě běžných služeb i nadstandardní servis, jako jsou sekretářské služby, praní a žehlení prádla nebo hotelová taxi služba.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!