Budova Filadelfie nabídne kanceláře i obchody | E15.cz

Budova Filadelfie nabídne kanceláře i obchody

Na počátku října proběhlo slavnostní poklepání základního kamene nové administrativní budovy Filadelfie, která roste v michelském BB Centru. Výstavba budovy byla zahájena v květnu tohoto roku a stavba den za dnem zdárně pokračuje.

Developerem projektu je společnost PASSERINVEST GROUP. Slavnostní poklepání základního kamene stavby je důležitým momentem v historii budovy. Za základní kámen budovy Filadelfie byla zvolena tmavě šedostříbrná pararula MATRIX pocházející z Brazílie, jejíž lícní plocha je smirkovaná a jemně broušená. Základní kámen bude po dokončení umístěn v prostorách recepce objektu. Práce na stavbě den po dni pokračují, momentálně se v místě nachází stavební jáma, jež má v nejhlubším místě v blízkosti budovy ČEZ hloubku 27 metrů. Objem stavební jámy je 157 tisíc m3 zeminy.

Plánované dokončení budovy je v létě 2010. „Jsem nesmírně rád, že máme možnost BB Centrum rozšířit o další stavbu. Budova v BB Centru byla pojmenována podle biblického města, s nímž se pojí hodnoty jako věrnost a vytrvalost,“ uvedl při slavnostním aktu Radim Passer. Filadelfie roste již téměř půl roku mezi ulicemi Želetavská, U Pomníku a U Michelské školy. Po svém dokončení stavba rozšíří všechny stávající benefity administrativního areálu nejen o dalších 30 tisíc m2 kancelářských ploch špičkové kvality, ale i o nové služby - v obchodní pasáži vznikne například supermarket, drogerie, restaurace, kavárna - a zejména o rozsáhlý veřejný park.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!