Bydlení nedaleko sídla prezidentů | E15.cz

Bydlení nedaleko sídla prezidentů

Jedinečné bydlení nedaleko Prahy nabídnou domy U Lánské obory. Developerský projekt společnosti Real Invest Franc usiluje o rozvoj občanské vybavenosti místa i citlivého umístění staveb v prostředí Křivoklátska, které je chráněnou krajinnou oblastí a zároveň ojedinělou biosférickou rezervací.

Na počátku února byl v Lánech slavnostně otevřen vzorový řadový dům včetně vybavení interiéru, na kterém investor představuje svůj záměr. Chce zajistit svým klientům bydlení, které se zaměřuje na pohodlí, maximální kvalitu materiálů i zpracování při současném zachování atraktivní ceny nemovitosti v této lokalitě. Přitom nezapomíná ani na příjemnou úpravu okolí, které obohatí o zeleň. Kromě řadových domů nabídne Real Invest Franc také samostatně stojící rodinné domy a bytové jednotky.

Za návrhem projektu U Lánské obory stojí architekt Petr Šulc. Ten se netají fascinací krajinou, ve které nové kvalitní bydlení vznikne: „Když mě přivedli k místu, které vybrali, to vznešené spojení lokality se sídlem našich opravdových prezidentů, věděl jsem, že bude radost se na tom podílet.“ Zájemci o kvalitní bydlení nedaleko Prahy mají od 10. února šanci prohlédnout si výsledek na vlastní oči. Investor se nezájmu o domy neobává. „Zájemci vítají, že naší vizí není pouze samotná stavba rodinných domků, ale rovněž vytváření místa, které by bylo pro mnoho dalších generací skutečným domovem. A to díky rozvoji občanské vybavenosti, se kterým projekt počítá,“ doplnil Jiří Franc.

#####Výborná spolupráce s obcí

Společnost Real Invest Franc se zabývá i dalšími projekty, mezi něž patří například Křivoklátská vyhlídka, projekt v Novém Strašecí nebo výstavba hotelového komplexu a apartmánů v Rakousku. Chystá se rovněž zahájení výstavby rodinných domků v Plzni, Podbořanech a společnost zajišťuje zasíťování dvaceti parcel v obci Mšec.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!