Bydlení Pod Vodárenskou věží | E15.cz

Bydlení Pod Vodárenskou věží

Zatímco někteří developeři projekty tlumí a odprodávají, poptávka po kvalitních a zajištěných projektech je relativně stabilní.

Dříve lidé kupovali téměř cokoli, hlavně, aby měli vlastní byt, ale dnes jsou mnohem náročnější a požadují vyšší přidanou hodnotu, říká Petr Fanta, generální ředitel společnosti Skanska Reality. První příznaky poklesu zaznamenal trh s byty letos na jaře. Pocítili jej zejména menší developeři a také společnosti, které financují své projekty z bankovních úvěrů. „Banky sice zpřísnily podmínky pro poskytování hypoték, nicméně na financování projektů využíváme zásadně zdroje naší mateřské společnosti, takže ani teď nemáme problém přicházet s přesně cílenými novinkami,“ pokračuje Petr Fanta. Právě s tímto vědomím zahajuje společnost Skanska výstavbu komorního projektu Pod Vodárenskou věží v Praze 8. Čtyřpatrový bytový dům nabídne celkem 44 bytů s dispozicemi od 1+kk do 3+kk a obytnou plochou od 39 do 88,5 m2. Dva byty v pátém podlaží jsou navrženy s velkými střešními terasami. Standardní součástí každého bytu je sklepní kóje a balkon, lodžie nebo terasa. K větším bytům náleží i garážové stání.

Všechny byty budou nadstandardně vybaveny, v základní nabídce je například dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha, keramická glazovaná dlažba, dřevěná eurookna či bezpečnostní dveře. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost včetně nákupního a zábavního centra s multikinem, aquaparkem a zimním stadionem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!