Bydlet nedaleko centra města je tak snadné | E15.cz

Bydlet nedaleko centra města je tak snadné

Každý člověk má jinou představu o svém bydlení - jeden preferuje ruch velkoměsta, druhý naopak klidné prostřední plné zeleně. Někdy ovšem nemusí být žádný problém oba tyto požadavky skloubit.

Na pražském Žižkově se v rámci projektu REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ staví 10 moderních bytů uprostřed zeleně, ale v těsné blízkosti centra Prahy. Developerem projektu je společnost REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ s.r.o., která patří do skupiny GEDECO. Jen těžko lze uvěřit tomu, že přibližně dva kilometry od nejrušnějších ulic české metropole lze bydlet uprostřed zeleně a ve velmi klidném prostředí. REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ chce proto svou nabídkou oslovit nejen manažery a lidi v produktivním věku, ale zejména rodiny s malými dětmi a dokonce i seniory. „Blízkost centra a ideální dopravní dostupnost činí z nemovitosti také zajímavou investici,“ říká ředitel společnosti REALITY VLTAVÍN s.r.o., která je exkluzivním prodejcem projektu, ing. Vladimír Kozák.

#####K dispozici je kompletní občanská vybavenost

Bydlení uprostřed zeleně by ale bylo jen slabou náplastí, pokud by v místě nebyla žádná občanská vybavenost. To ale rozhodně není případ Žižkova. Díky své poloze je projekt velmi pohodlně dostupný z centra Prahy městskou hromadnou dopravou i autem. Budoucí majitelé bytů tady mají k dispozici kompletní občanskou vybavenost - obchody, restaurace nebo tenisové kurty. Maminky a tatínkové zase ocení blízkost mateřské školky, základní školy i gymnázia. Samozřejmostí je vysoký standard bydlení. Všechny byty disponují balkonem nebo terasou, v případě přízemního bytu privátní zahradou o velikosti 100 metrů čtverečních.

Garážové stání je ke každému bytu samozřejmostí. K dispozici bude 10 bytů, nejedná se tedy v žádném případě o anonymní bydlení v masové bytové výstavbě. Zájemci si mohou vybrat z několika variant bydlení. Horní byty se pyšní unikátním výhledem na historickou část Prahy. V nejvyšším podlaží budou dva mezonety s terasou i balkonem o rozloze téměř 130 metrů čtverečních. V prvních třech podlažích je pět bytů uspořádání 3+kk, čtvrté nadzemní podlaží nabídne dva byty o velikosti 1+kk a 4+kk, v pátém podlaží je luxusní byt 5+kk o ploše přes 130 metrů čtverečních. Součástí každého bytu je sklepní kóje.

#####Myslelo se i na úložné prostory

Obytné prostory jsou prosvětlené francouzskými okny se vstupy na terasy či balkony. Byty jsou velice světlé a mají vyřešeny nadstandardní detaily, jako například samostatné pracovny, šatny, velké ložnice a prostorné koupelny. Asi každý majitel zejména malých bytů řeší často otázku, kam s různými věcmi? REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ nabízí řešení - v každém bytě je dostatek úložných prostor, ať už ve formě komory či šatny, která je začleněna přímo do obytného prostoru bytu. Exkluzivita bydlení v projektu REZIDENCE ČESKOBRATRSKÁ se samozřejmě promítá do vyšší ceny. Ta však odpovídá nabízené kvalitě a u bytů o uspořádání 3+kk se pohybuje kolem šesti milionů korun. V ceně je garážové stání a sklepní kóje. Na druhou stranu zájemci o nové bydlení v tomto projektu mohou využít zajímavé nabídky, a to slevy ve výši až 100 tisíc korun na případné klientské změny a zvýhodněného hypotečního financování - konkrétně lze až 90 procent kupní ceny uhradit až po kolaudaci.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!