Byt v dosahu Prahy, který stojí za hřích | E15.cz

Byt v dosahu Prahy, který stojí za hřích

Pokud uvažujete o koupi bytu v blízkosti Prahy s přijatelnou měsíční režií a s dostupností všech sítí, měli byste se zamyslet nad projektem Residence Nábřeží v Berouně.

Jeho developerem je společnost HARMONIE GROUP, která se zaměřuje právě na rezidenční projekty v okolí tohoto středočeského města. Beroun je město, které v posledních letech prochází velmi dynamickým vývojem. Dříve průmyslová tvář se mění na atraktivní a klidnou lokalitu, která je díky vlakovému a autobusovému spojení a především dálnici D5 v těsném, několikaminutovém dosahu okraje Prahy. Jeho poloha tedy nahrává přijatelným cenám, které mají tendenci zhodnocovat se v čase. Zároveň město poskytuje množství školských zařízení, úřadů, obchodů, sportovních zařízení, stanic hromadné dopravy i kvalitní lékařskou péči. Zkrátka kompletní občanskou vybavenost.

#####Ideální poloha na břehu řeky Berounky

[file:6040:small:right]

Projekt Residence Nábřeží je situován v klidové zóně města u řeky Berounky v těsném kontaktu s historickým centrem. V docházkové vzdálenosti přibližně do pěti minut jsou základní i střední školy a autobusová zastávka kyvadlového spojení s Prahou. Dále jsou v pěším dosahu zdravotnická zařízení a úřady. Projekt tvoří uzavřený celek, kde každý z domů je něčím specifický. Budovy z první etapy (vyjma budovy zrekonstruovaného pivovaru) nabízejí ze všech svých bytů přímý, panoramatický výhled na řeku Berounku a okolní lesy. Budova bývalého pivovaru nabízí výjimečné řešení v podobě mezonetových bytů v horních patrech a zvenku samostatně přístupných bytových jednotek v patrech nižších. Stavba je nízkopodlažní, vyzdívaná, zateplená a je vybavena výtahem. Ve vnitrobloku je klidová zóna a ke každému bytu je garážové či parkovací stání.

#####Vhodná varianta víkendového bydlení

Bydlení v projektu Residence Nábřeží je také vhodnou variantou víkendového bydlení. V blízkém okolí jsou cyklistické stezky, stezky na in-line brusle a milovníci přírody mohou navštívit blízké lesy či lokalitu Srbska. Aquapark, zimní stadion a krytá sportoviště nabídnou návštěvníkům adekvátní náhradu v zimních měsících. HARMONIE GROUP právě kolauduje první etapu projektu Residence Nábřeží v Berouně. V budovách druhé etapy, která se bude kolaudovat v létě tohoto roku, si mohou klienti vybírat ze širokého spektra bytových jednotek v dispozicích od 1+kk do 5+kk.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!