Bytový projekt Hanspaulka míří do finále | E15.cz

Bytový projekt Hanspaulka míří do finále

Společnost CODECO dokončuje výstavbu svého obytného projektu, který se nachází na kraji prestižní čtvrti Hanspaulka v Praze 6.

Byty, navržené architektem Radimem Hubičkou, se hlásí k současným trendům české architektury a vycházejí z funkcionalistické architektury 20.

století. Noví majitelé se mohou do nadstandardně řešených bytů stěhovat na podzim. Generálním dodavatelem stavby je ČKD PRAHA DIZ, a. s. Prodejní cena bytů je v průměru 12 mil. korun bez DPH. Projekt „Pod Hanspaulkou“ zahrnuje výstavbu 33 větších bytových jednotek (3+kk až 5+kk) a 3 obchodních prostor (96–152 m2) ve 4 viladomech. Každý byt má minimálně jednu terasu nebo předzahrádku. Byty jsou prostorné a mají dostatek úložných prostorů – komory, šatny, niky pro vestavěné skříně a sklepní kóje. Samozřejmostí všech bytů jsou dvě koupelny, z nichž většina nabízí přístup denního světla. V suterénních garážích s výtahy do jednotlivých podlaží je připraven dostatek parkovacích míst pro každý byt. Architekt Radim Hubička zde navrhl moderní, avšak komorní prostředí pro ty, pro které je hodnota a design obydlí důležitou součástí životního stylu. Pro dotvoření celkového dojmu exkluzivního bydlení jsou použity vysoce kvalitní materiály a v celém projektu je kladen důraz na zeleň. „V současné době finišují stavební úpravy na interiérech a exteriérech a ve vnitrobloku vzniká odpočinková zóna s dětským hřištěm,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO Martin Jan. Současně s dokončením stavby bude zahájen provoz veřejného hřiště, který byl spolu s chodníky a schodištěm opraven na náklady investora projektu.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!