Byty v Jinočanech zůstanou nejlevnější v Praze a okolí i po zvýšení DPH | E15.cz

Byty v Jinočanech zůstanou nejlevnější v Praze a okolí i po zvýšení DPH

Nové byty v Jinočanech s cenou od 31 tisíc korun za metr čtvereční zůstanou nejlevější v Praze a okolí i po zvýšení DPH v roce 2012. „Nalezli jsme legální řešení, aby se tohoto projektu zvýšení DPH netýkalo i přesto, že byty budou dokončeny až na jaře příštího roku,“ oznámil marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

Bytový komplex Jinočany u Prahy II - lokalita „Jih“ se dostal do prodeje v půlce ledna a za měsíc je již prodáno 10 bytů, tedy 28 procent. Samotná výstavba první etapy bude zahájena v březnu a potrvá přibližně jeden rok. Projekt v Jinočanech se nachází v těsném sousedství Prahy 5 v blízkosti stanice metra Zličín. Výstavba nových bytů vyroste v klidné lokalitě nedaleko centra obce.

První etapu obytného souboru budou tvořit dva nízkopodlažní bytové domy. Každý v sobě zahrnuje 36 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky. Celý obytný soubor je zasazen do pozvolného jižního svahu a plynule tak naváže na stávající zástavbu rodinných domů.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!