Čakovický projekt Rezidence Viva čeká na kolaudaci | E15.cz

Čakovický projekt Rezidence Viva čeká na kolaudaci

V novém bytovém projektu Rezidence Viva v pražských Čakovicích bylo zahájeno kolaudační řízení. HD Investment s. r. o., člen skupiny ABLON GROUP, investor projektu, má v úmyslu od prosince předávat byty novým majitelům.

„Celému projektu jsme věnovali maximální úsilí, a jak je vidět, vyplatilo se to. Vše jde podle plánu a jsem velmi rád, že zde někteří klienti budou moci letos oslavit své první Vánoce,“ řekl Eduard Quitt, ředitel společnosti ABLON GROUP pro Českou republiku. Bytový projekt Rezidence Viva nabízí moderní bydlení v klidném prostředí s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Kvalitně architektonicky zpracované domy jsou postaveny s důrazem na maximální komfort, pohodlí a kvalitu. Byty mají velikost od 1+kk do 4+kk a jejich rozloha je od 39 do 100 metrů čtverečních.

Interiéry bytů se kromě dobře zvládnutého dispozičního řešení mohou pochlubit také francouzskými okny a prostorným balkonem nebo terasou. K bytům náleží i podzemní garážová stání a sklepní kóje. Samozřejmostí jsou připojení na internet, kabelová televize a telefon. V areálu bytových domů Rezidence Viva se nacházejí také dvě vybavená dětská hřiště. „Od zahájení projektu jsme měli s městskou částí Čakovice velmi dobré vztahy a naše spolupráce byla profesionální. Městská část nabízí veškerou občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a ke zlepšení bydlení jistě přispěje i nově vznikající lesopark, který je jen kousek od Rezidence Viva,“ dodal Eduard Quitt.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!