CENTRAL GROUP nakoupil nové pozemky za více než 300 milionů korun | E15.cz

CENTRAL GROUP nakoupil nové pozemky za více než 300 milionů korun

V průběhu loňského roku koupila společnost CENTRAL GROUP čtyři nové pozemky v Praze pro stavbu bytů a rodinných domů celkem za více než 220 milionů korun. Jednalo se o pozemky na Smíchově, v Košířích, na Zličíně a v Březiněvsi. Včera byly dokončeny akvizice dalších dvou nemovitostí za 82 milionů korun. Nově se jedná o pozemky na Barrandově a na Břevnově. Nákupy všech pozemků i vlastní výstavbu hradí CENTRAL GROUP výhradně ze svých vlastních zdrojů bez využití bankovních úvěrů.

Na Barrandově se jedná o pozemek pro výstavbu zhruba 80 bytů a ateliérů. Nový projekt bude výjimečný především exkluzivním výhledem na panorama Prahy. Sousedí s upravenými zahrádkářskými koloniemi a v docházkové vzdálenosti se nachází také Chuchelský háj a Barrandovské terasy. Celkové investiční náklady se zde budou pohybovat kolem 210 milionů korun. CENTRAL GROUP plánuje zařazení tohoto projektu do své nabídky již v letošním roce. Stavba bude dokončena na přelomu 2012 a 2013.

Pozemek na Břevnově na Bělohorské ulici je určen pro výstavbu luxusního polyfunkčního objektu se zhruba 35 byty a ateliéry a také prostorem pro komerční využití v přízemí stavby. V blízkém okolí se nachází obora Hvězda s letohrádkem a park Ladronka. Celkové investiční náklady se zde budou pohybovat kolem 130 milionů korun. CENTRAL GROUP plánuje zařazení tohoto exkluzívního komorního projektu do své nabídky také již v průběhu letošního roku. S dokončením stavby se počítá v létě roku 2013.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!