CENTURY 21 Reality 21 bude nabízet klientům jen exkluzivitu | e15.cz

CENTURY 21 Reality 21 bude nabízet klientům jen exkluzivitu

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost CENTURY 21 Reality 21, největší franšízový partner sítě CENTURY 21 v České republice, bude na tuzemském trhu jako první realitní kancelář nabízet klientům výhradně exkluzivní smlouvy.

Důvodem tohoto kroku je hlavně další zkvalitnění služeb klientům. V současné době firma exkluzivně zprostředkovává asi 20 až 25 procent z celkového počtu obchodovaných nemovitostí, do dvou let pak chce společnost CENTURY 21 Reality 21 uzavírat s klienty smlouvy výhradně na exkluzivní bázi. Pokud klient uzavře s realitní kanceláří exkluzivní smlouvu, nemůže již při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti spolupracovat s jinou realitní společností. To ale pro něj neznamená žádné omezení, naopak, exkluzivita přináší pro klienta řadu výhod.

„Přístup ke klientovi je pak totiž také exkluzivní. Jednomu realitnímu případu se často věnuje celý tým lidí a klient má jistotu, že obchod pro něj bude vypořádán za těch nejlepších podmínek, tedy rychle a za dobrou cenu,“ vysvětlil ředitel kanceláře CENTURY 21 Reality 21 Petr Kouba. Podle něj se kancelář k tomuto kroku rozhodla i přesto, že jí může krátkodobě snížit počet vypořádaných realitních obchodů. „Chceme investovat do ještě vyšší kvality služeb klientům. Prostředky, které ušetříme tím, že se vzdáme nejistých obchodních případů realizovaných několika realitními kancelářemi, věnujeme do exkluzivní spolupráce. Pro nás je podstatné, aby všechny naše služby byly pro klienty jednoduché, průhledné a bezpečné,“ uvedl Kouba.

#####Exkluzivita prý zajistí rychlejší vyřízení požadavku

„Přetahování o klienty je na českém trhu často nedůstojné a může mnohdy makléře svádět k praktikám, které realitní obor poškozují. Rozhodnutí kanceláře CENTURY 21 Reality 21 určitě povede k dalšímu posílení značky CENTURY 21 v České republice. Navíc podobným vývojem prošly i vyspělé trhy Francie, Velké Británie či USA, kde přední kanceláře prodávají nemovitosti z 80 až 100 procent exkluzivně,“ doplnil Aleš Mazgaj. Společnost Reality 21 vstoupila do sítě CENTURY 21 v březnu 2009. V její nabídce je nyní přes 4500 nemovitostí, zhruba 60 realitních makléřů zobchoduje ročně nemovitosti v hodnotě přes dvě miliardy korun. Celá síť CENTURY 21 nabízí v současné době jen v České republice 10 tisíc nemovitostí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video