Cesta z města - stálý trend | E15.cz

Cesta z města - stálý trend

I přes veškeré komplikace financování soukromého bydlení spojené se současnou krizí přetrvává byť v omezeném měřítku trend migrace rodin ze sídlištních okrajových městských částí za hranice města. V zorném poli těchto zákazníků je kvalitní bydlení v přírodě, v lokalitě spíše vesnického charakteru. Zájem je především o vyšší standard bydlení za rozumnou cenu.

Je to logické, jelikož při prodeji bytové městské jednotky je většina zájemců schopna v kombinaci s úsporami a doplňující hypotékou profinancovat nové bydlení na vyšší kvalitativní úrovni. V Tachlovicích na západní hranici hlavního města Prahy probíhá právě závěrečná fáze druhé etapy výstavby rodinných domů v lokalitě Nad Pivovarem. Výstavba probíhá ve stabilizovaném území s komplexně dokončenou infrastrukturou. Nabídka projektu Domy Tachlovice je atraktivní, jelikož developer ALBET spol. s r. o. nabízí ve svém portfoliu jak řadové domy těsně před dokončením, tak i hotové a zkolaudované rodinné domy. U těchto objektů je získání hypotečního úvěru zcela bezproblémové, klienti nekupují domy na papíře, ale mají možnost si vybrat z již hotových objektů podle svého vkusu. Tento aspekt je pro mnohé zájemce zásadní výhodou, jelikož eliminují rizikové období dostavby rozpracovaných projektů.

#####Bydlení nedaleko centra obce

Zajímavá a malebná lokalita pod historickým jádrem vesnice s kostelem sv. Jakuba je doposud nezasažena jinou výstavbou, zachovává si svůj původní vesnický charakter, což je v kombinaci s krátkou vzdáleností k MHD (10 minut jízdy autem ke stanici metra Zličín) ceněnou devízou. Aktuálně je ve zbývající nabídce bytelných zděných objektů šest dokončených dvojdomů s nezvykle rozměrnou zahradou a dokončuje se sedm řadových objektů - vše s vynikajícím poměrem ceny a nabízeného standardu. Samozřejmostí je i oplocení včetně automatických vjezdových vrat. Součástí obytné zóny je právě dokončený tenisový klub se čtyřmi zbrusu novými antukovými kurty, s klubovnou, relax centrem s kvalitním šatnovým zázemím, restaurací.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!