Clarion ve Špindlerově Mlýně vítá první lyžaře | E15.cz

Clarion ve Špindlerově Mlýně vítá první lyžaře

Na většině míst v České republice začala lyžařská sezóna. Lanovky a vleky se tak rozjely na Klínovci, v Krušných horách i v nejznámějším horském středisku Špindlerův Mlýn. Právě tam první lyžaře přivítal Clarion Hotel Špindlerův Mlýn.

Špindlerův Mlýn je rájem nejen českých, ale i zahraničních turistů. Jedenáct sjezdovek s celkovou délkou šestadvaceti kilometrů jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího lyžaře. Téměř všechny sjezdovky jsou uměle zasněžované, čemuž napomáhá chladné počasí posledních dnů, a proto jsou tratě již nyní perfektně upravené. Ski Areál Špindlerův Mlýn nabízí hned tři snowparky, U-rampu, dva dětské parky a přes 85 km běžeckých tratí.

Z dalších atrakcí lze vzpomenout například sáňkařskou dráha, která se nachází na okraji města. Přímo u Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn je možné si zapůjčit kompletní lyžařské vybavení i využít služeb místní lyžařské školky. „Náš hotel v atraktivní lokalitě nejznámějšího horského resortu v České republice poskytuje ideální zázemí pro rodinnou dovolenou, neopakovatelnou atmosféru wellness centra, širokou paletu relaxačních procedur pod dohledem odborníků i jedinou kryosaunu v Krkonoších pro regeneraci mrazem,“ radí Radka Řeháková, ředitelka Clarion Hotelu.

Špindlerův Mlýn, jak zde mohou návštěvníci hor trávit čas, pokud zrovna nejsou na svahu. Stačí sundat lyže, sejít do moderního wellness centra a nechat se hýčkat v elegantním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu. O gastronomické zážitky se stará labužnická kuchyně restaurace Benada, samozřejmostí je nabídka české i mezinárodní kuchyně a objednat lze také bezlepkové či dětské menu. Výborné ubytovací a hotelové služby pak garantuje čtyřhvězdičkový standard hotelového řetězce Clarion Hotels. Hlavními přednostmi jsou téměř nekonečné možnosti pro chvíle plné relaxace, pohody, sportu a aktivního odpočinku. Další přidanou hodnotou je vynikající dostupnost na hlavním tahu z Prahy a dostatek parkovacích ploch pro automobily i autobusy přímo u hotelu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!