Coldwell Banker nabízí exkluzivní partnerství s bankou a pojišťovnou | E15.cz

Coldwell Banker nabízí exkluzivní partnerství s bankou a pojišťovnou

Realitní síť Coldwell Banker přichází na český trh s cílem nabídnout klientům mimořádné realitní služby na profesionální úrovni. S tím souvisí i exkluzivní spolupráce Coldwell Banker a obchodních partnerů. „V oblasti zajištění hypoték je to UniCredit Bank a pro pojištění nemovitostí pojišťovna Kooperativa,“ říká prezident a CEO Coldwell Banker Česká republika Petr Král.

Proč jste se rozhodli navázat spolupráci právě s UniCredit Bank a Kooperativou?

Společnosti UniCredit Bank i Kooperativa jsou velmi silné, dynamické a stabilní společnosti, které jsou zákazníky velmi dobře hodnoceny a oceňovány. Tato spolupráce přesně doplňuje a rozvíjí naši snahu poskytovat klientům na realitním poli maximální služby a profesionální úroveň. Jsme přesvědčeni, že společné vize jsou tím důvodem, proč tuto spolupráci UniCredit Bank a Kooperativa také přijaly za vlastní.

Jak budou tyto nové produkty fungovat?

Se společností UniCredit Bank jsme připravili produkt Coldwell Banker Hypotéka, jehož cílem je, aby naši klienti mohli získat hypoteční úvěr na každé pobočce Coldwell Banker. Pro klienty to bude jistě výrazná úspora času, ale také servis, který klienti určitě ocení. Díky odvaze společnosti Kooperativa a jejímu osobního přístupu k zákazníkům se nám společně podařilo pro všechny klienty a zaměstnance Coldwell Banker získat velmi zajímavé slevy na vybrané produkty pojišťovny Kooperativa.

Je velmi důležité, že pojištění nemovitostí a domácností jsou naši klienti schopni uzavřít v každé kanceláři Coldwell Banker. Na ostatní životní či neživotní produkty pro nás Kooperativa vyčlenila ty nejlepší pojišťovací poradce, kteří za klienty přijedou přímo na pobočku a pomohou jim s ostatními produkty. Tato spolupráce přináší našim klientům okamžitou finanční výhodu s tím, že tento produkt naši klienti najdou pod označením Coldwell Banker Pojištění.

Co od této spolupráce očekáváte?

Očekáváme zejména spokojené klienty, kteří společně s námi dokážou změnit pohled na realitní kanceláře a práci makléřů.

Jaké výhody přinese tato spolupráce zákazníkům Coldwell Banker?

Základní výhodou z našeho pohledu je zejména profesionální servis, založený na dobrém produktu a ochotě sloužit klientům. V druhé řadě tato naše společná snaha šetří čas a nervy všech prodávajících, kupujících, pronajímatelů i nájemců. V neposlední řadě je zde zřetelný finanční efekt neboli ušetřené peníze, které naši klienti nemusejí zbytečně utrácet a mohou své finance použít jiným a zcela jistě příjemnějším způsobem.

Naši konkurenti zcela jistě naše snahy označí za nevýhodné, pokud si klient nemůže vybrat z deseti bank a pěti pojišťoven. Nicméně tato nevýhoda prakticky neexistuje, neboť klienta nenutíme, aby si sjednal hypoteční úvěr u UniCredit Bank, ani pojištění u Kooperativy. Klient se může samozřejmě svobodně rozhodnout pro úplně jinou banku či pojišťovnu, a přesto si může být jist vstřícným a profesionálním chováním našich makléřů. Jsme prémiová realitní síť a jako taková se soustředíme zejména na profesionalitu. Taky proto víme, že kdo tvrdí, že zná veškeré produkty bank a pojišťoven, umí vyhodnotit to nejlepší pro klienta a zároveň perfektně ovládá realitní byznys, je pravděpodobně superman. Ze všech našich odpovědí určitě sami vidíte, že vše považujeme pouze za pozitivní, a to je i má odpověď.

*

#####Jak to vidí partneři

1. Proč jste se rozhodli spolupracovat se společností Coldwell Banker? 2. Co od této spolupráce očekáváte? 3. Jaká vidíte pozitiva/negativa této spolupráce?

<i><b>Roman Vymětal, UniCredit Bank</b></i>

1. Společnost Coldwell Banker nás oslovila jako jednoho z několika potenciálních partnerů pro uzavření úzké a dlouhodobé spolupráce. Vcelku brzy se podařilo uzavřít dohodu o hlubší spolupráci v oblasti financování nemovitostí klientů Coldwell Banker. Věříme, že toto spojení bude přínosem jak pro oba partnery, tak pro naše společné klienty.

2. Naším společným cílem je vždy spokojený klient, tedy očekáváme zejména spokojenost našich společných klientů s využitím všech dostupných nástrojů. Dále pak rozšíření základny našich významných partnerů a také rozšíření klientského portfolia banky.

3. Pozitiva vidíme především v tom, že společnost Coldwell Banker patří mezi významné světové společnosti v oblasti realitního a finančního poradenství. V České republice mají dobře nastavený systém vzdělávání svých specialistů na reality. Pro své klienty jsou schopni nabídnout komplexní servis, kterému předchází podrobná analýza potřeb klienta, což jsou naše společné znaky. Negativa zatím nemůžeme definovat, věříme ale, že pozitiva budou vždy výrazně převažovat.

<i><b>Eva Zachová, Kooperativa pojišťovna</b></i>

1. Věříme, že vysoká úroveň služeb, které obě společnosti poskytují, bude spolu s velmi kvalitními produkty, které nejen v oblasti majetkového pojištění můžeme nabídnout, pro klienty Coldwell Banker významným přínosem.

2. Z našeho pohledu především rozšíření možností pro klienty a v rámci naší spolupráce maximální podporu v průběhu celého procesu pojištění a následné péče o klienty. Do budoucna samozřejmě nevylučujeme prohloubení spolupráce v produktové i servisní oblasti.

3. Na počátku spolupráce bude nutné nastavit a sladit procesy informovanosti především o změnách v produktech a jiných novinkách. Tato spolupráce rozšíří povědomí o značce Kooperativa a oběma společnostem přibudou noví spokojení zákazníci.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!