Coldwell Banker vstupuje na trh komerčních nemovitostí | E15.cz

Coldwell Banker vstupuje na trh komerčních nemovitostí

Není tomu ani rok, co realitní síť Coldwell Banker začala podnikat na českém rezidenčním trhu, a už rozšiřuje své působení i do oblasti nemovitostí komerčních. Podle prezidenta Coldwell Banker Česká republika Petra Krále je to logický krok.

S jakými cíli vstupujete na český trh s komerčními nemovitostmi?

Majitelé Master Franšízy Coldwell Banker Residential pro Českou republiku získali i Master Franšízu pro Coldwell Banker Commercial na období 25 let. Společnosti Top Czech Partners Commercial s. r. o. byla udělena sublicence pro obchodování v systému komerčních nemovitostí.

[file:8485:small:right]

Systém Coldwell Banker Commercial je ve světě unikátní a v České republice je naším cílem se do tří let zařadit vedle významných hráčů. Například v Rumunsku se za tři roky působení stal Coldwell Banker Commercial a Residential lídrem trhu.

Na jaké typy nemovitostí se chcete soustředit, co nabídnete klientům?

V případě Coldwell Banker Commercial se na rozdíl od Residential jedná o B2B. Klientům nabídneme komplexní služby a poradenství v oblasti průmyslových, administrativních a kancelářských nemovitostí. Součástí našeho servisu je i property management, tedy správa nemovitostí včetně administrativy či provozně-technických služeb, a facility management.

Čím se chcete odlišit od konkurence?

Jaké jsou vaše plány v počtu poboček a pokrytí regionů ČR?

Do konce roku 2010 bude otevřena jedna pobočka v Praze a během roku 2011 následně i v Brně. Obě komerční kanceláře Coldwell Banker budou přímo vlastněny společností Top Czech Partners Commercial s. r. o., nepůjde tedy o franšízové pobočky, ale o pobočky na obchodní bázi brokerage. Pokrytí České republiky v komerci postačuje v rámci těchto dvou měst. Komerční reality jsou odlišné od rezidenčních, není tedy třeba mít velké množství poboček.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!