Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills | E15.cz

Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills

Developerská skupina Crestyl zahájila první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vzniknou tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Výstavba potrvá přibližně deset měsíců a předpokládaný termín kolaudace je plánován na listopad 2011. Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun.

„Zahájení výstavby první fáze druhé etapy projektu Barrandov Hills je určitě dobrou zprávou nejen pro zájemce o bydlení, ale i pro celý realitní trh, kde dochází k postupnému oživení. Pokračujeme tak v projektu, který je úspěšný i díky svému umístění ve svahu a který nabízí bydlení s jedinečným výhledem na pražské panorama a Prokopské údolí,“ řekl Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl.

Všechny byty rezidenčního komplexu Barrandov Hills disponují terasou či balkónem, součástí přízemních bytů je předzahrádka. Díky logickému uspořádání a zvýšené výšce stropu až na 2,75 m působí všechny byty prostorně. V bytech již od velikosti 2+kk je prosklená téměř celá stěna obývacích pokojů a byty jsou tak velmi světlé. Ve většině bytů se nacházejí i nadstandardní prvky jako samostatné pracovny, šatny a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou. Součástí projektu je samozřejmě podzemní parkování.

Architektem stavby je uznávaný architekt Karim R. Rachidi reprezentující architektonické studio KRR Architektura. Jeho úkolem bylo navrhnout kvalitní řešení komplexu jak z architektonického, tak urbanistického hlediska. Komplex Barrandov Hills byl nominován na cenu Best of Realty 2008.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!