CTP má novou kancelář v Pařížské ulici | E15.cz

CTP má novou kancelář v Pařížské ulici

Reprezentativní kancelář určená především pro právní experty CTP se nachází v horní části této prestižní ulice, hned vedle hodinářství a klenotnictví Carollinum.

Firma CTP působí prostřednictvím sítě CTParků po celé České republice a doposud žádnou kancelář v hlavním městě nevyužívala. Plně dostačující byly moderní jednací prostory v areálu brněnského Spielberk Office Centre nebo v centrále firmy v Humpolci.

„Díky pražské kanceláři můžeme být v užším kontaktu s našimi obchodními partnery a mít tak lepší přístup k místnímu trhu. Naše stávající projekty sice jsou situovány po celé zemi, pozemky ale vlastníme také v Praze a v budoucnu plánujeme v hlavním městě rozšířit naše aktivity,“ vysvětluje Remon Vos, generální ředitel CTP.

CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice. Hlavní činností společnosti je síť 36 CTParků, které se nacházejí po celé České republice, Slovensku, Rumunsku a Polsku. Další součástí aktivit společnosti je Spielberk Office Centre v Brně (vlajková loď kancelářských projektů CTP), CTOffice a CTZone (inteligentní řešení pro malé a střední podnikatele). Nově dostaven je administrativní projekt IQ Ostrava v centru města. Celková plocha, kterou CTP provozuje, představuje 1 758 000 čtverečních metrů, očekávaný příjem z pronájmu pro rok 2012 činí 110 miliónů eur.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!