DB Schenker rozšířil pronájem v PointParku Prague D1 | E15.cz

DB Schenker rozšířil pronájem v PointParku Prague D1

Logistická firma DB Schenker posílila spolupráci se společností PointPark Properties dalším pronájmem 6949 m2 skladových a 290 m2 kancelářských ploch v PointParku Prague D1.

Zároveň podepsala novou smlouvu v PointParku Žilina na Slovensku na 2810 m2 skladových a 227 m2 kancelářských ploch. Obě smlouvy byly uzavřeny s cílem podporovat růst provozu dvou nejvýznamnějších mezinárodních obchodních klientů, uvedla DB Schenker.

„Z dlouhodobého hlediska je strategií P3 expandovat na Slovensku mimo Bratislavu a soustředit se na lokality, jako je Trnava, Žilina, Prešov, Košice a další místa preferovaná našimi klienty. Žilinský region je jedním ze strategických průmyslových a dopravních uzlů Slovenska a díky přítomnosti automobilové společnosti Kia je populární především pro subdodavatele automobilového průmyslu, stejně jako Bratislava, která má Volkswagen, a Trnava, kde se nachází Peugeot. Díky nízké míře neobsazenosti a celkovému nedostatku moderních skladových prostor vidíme v této oblasti velký potenciál,“ dodává výkonný ředitel P3 Peter Bečár.

PointPark Žilina má celkovou rozlohu 90 000 m2 s možností výstavby dalších 35 000 m2 skladových prostor. Žilinský region, ve kterém se park nachází, je strategickým průmyslovým a dopravním uzlem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!