Dnešní doba nahrává levnému bydlení | E15.cz

Dnešní doba nahrává levnému bydlení

Developerské společnosti, které nabízejí zajímavé a cenově přiměřené projekty, nemají s jejich prodejem velké problémy. Společnost BEMETT, a. s., jíž se daří prodávat veškeré byty v projektech nejpozději do dvou měsíců po kolaudaci, právě přichází na trh s dalším projektem v současné době nejlevnějších nových bytů v Jesenici u Prahy.

„Sázíme na cenově dostupné bydlení nejen pro mladou generaci, které podle našich průzkumů na trhu momentálně schází. Proto přicházíme s novinkou v podobě levného bydlení v Jesenici u Prahy,“ říká místopředseda představenstva společnosti BEMETT David Tisoň.

Podle jeho slov se ceny bytů vracejí na úroveň roku 2006 a splňují tak již nyní prognózy, které predikovaly meziroční snížení cen v nových projektech o 20 procent až pro závěr roku. Úspěšné budou podle Davida Tisoně pouze projekty, které se něčím odlišují: cenou, kvalitní lokalitou s dobrou dopravní dostupností a infrastrukturou nebo moderním nízkoenergetickým či pasivním standardem.

#####Výstavba začne za pár týdnů

V první etapě projektu Jesenice II V Roháči, která bude dokončena na podzim roku 2010, nabídne společnost BEMETT tři čtyřpodlažní bytové domy. V nabídce je celkem 60 bytů o rozloze od 48 do 91 metrů čtverečních, které jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk. Bydlení v přízemí navíc obyvatelům zpříjemní předzahrádky o velikosti 61 až 203 metrů čtverečních. Zahájení výstavby je plánováno na srpen letošního roku. Projekt v Jesenici u Prahy je zaměřen zejména na mladou generaci, které jsou uzpůsobeny i možnosti financování. Zájemci mohou hradit cenu bytu až po dokončení hrubé stavby nebo úplném dokončení bytu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!