Dům Terronic II. předán majitelům | E15.cz

Dům Terronic II. předán majitelům

Developerská společnost EUBE, zaměřující se na mimopražskou bytovou výstavbu, zkolaudovala svůj další objekt. Jedná se o bytový dům C1 v projektu Terronic II. v Hradci Králové. Již v době kolaudace bylo všech 25 bytů prodáno a v současnosti jsou téměř všechny předány novým majitelům.

Projekt Terronic II. je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. Bytový dům C1 má celkem 25 bytových jednotek v 5 nadzemních podlažích. Byty jsou dispozičně dobře řešené a jsou ve velikostech 1+kk až 5+kk. Každý byt má svůj balkon či terasu, byty v přízemí mají vlastní předzahrádku.

Developer nabízel také garáže či parkovací stání, které si klienti mohou v případě zájmu zakoupit samostatně.

V současné době jsou téměř všechny byty v objektu C1 předány novým majitelům. V první fázi projektu byly postaveny 2 bytové domy s celkem 66 bytovými jednotkami.

Bytová výstavba projektu Terronic dále pokračuje. Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE, uvádí: „V rámci projektu Terronic II. jsou budovány další 2 objekty - bytové domy F1 a G1, které již v létě tohoto roku nabídnou dalších 42 bytů. Plánujeme i další fáze projektu.

Celkem by v lokalitě Třebeš mělo vzniknout přes 250 nových bytů.“ Městská část se probíhající bytovou výstavbou velmi rychle rozvíjí a vzniká zde významné městské rezidenční centrum.

Firma EUBE byla založena v roce 1997. Za 10 let svého působení realizovala řadu projektů v regionech celé České republiky - v Hradci Králové (Terronic I.), v Pardubicích (OKC Poseidon), Rezidenci Poděbrady a další projekty např. v Karlových Varech, Chebu, Ústí nad Labem a Mladé Boleslavi.

V současné době připravuje či realizuje další stavby v Hradci Králové, Pardubicích, Poděbradech, Opavě, Lanškrouně, Liberci, Jablonci nad Nisou a v Praze.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!