Dva lidé zemřeli při nehodě auta s vlakem u Rádla | E15.cz

Dva lidé zemřeli při nehodě auta s vlakem u Rádla

Redakce

Železniční nehoda zastavila na několik hodin vlaky. Další nehody s vlakem se o víkendu staly také v Lučanech nad Nisou a Josefově Dole.

Při vážné dopravní nehodě osobního auta s vlakem došlo v sobotu 6. února okolo čtvrté hodiny odpoledne. Zemřeli na místě dva lidé. Oběťmi nehody jsou padesátiletý muž a stejně stará žena, kteří jeli v osobním autě. K nehodě, při které ke střetl rychlík jedoucí z Liberce do Pardubic a osobní auto, došlo na přejezdu u obce Rádlo. Přejezd je tam označen pouze výstražným světelným znamením. Řidič nejspíš světelnou signalizaci přehlédl. Podle informací drážní inspekce zůstala trať nekolik hodin po nehodě neprůjezdná pro další vlaky, a to až do devíti hodin večer.

Další nehoda auta s vlakem se stala odpoledne také v Lučanech nad Nisou. Do cesty vjel osobnímu vlaku, který jel ze Smržovky do Jablonce nad Nisou, řidič s osobním vozem. Lučanská nehoda tak vážné následky neměla.

Třetí nehoda auta s vlakem na Jablonecku se stala v neděli 7. února, tentokrát na přejezdu v Josefově Dole. lidé z auta, ani cestující a personál z vlaku, vážnější zranění neutrpěli.

Autor: Redakce
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!