ECM bude radit Kamil Ziegler | E15.cz

ECM bude radit Kamil Ziegler

Finančník Kamil Ziegler (46) bude poradcem developerské společnosti ECM v rámci externí spolupráce v oblasti financí a finančního řízení.

Finančník Kamil Ziegler (46) bude poradcem developerské společnosti ECM v rámci externí spolupráce v oblasti financí a finančního řízení. Ziegler působil naposledy jako ředitel ekonomické divize AAA Auto Group. Autobazary AAA od konce loňského roku hospodaří se ztrátou, Ziegler měl firmě pomoci dostat se z červených čísel. Po necelých dvou měsících ale oznámil rezignaci a ve skupině zůstal pouze jako nevýkonný člen představenstva. Ziegler začal kariéru v roce 1984 ve Státní bance československé. Po roce 1989 pracoval postupně ve vedení Komerční banky, České spořitelny a Raiffeisenbank. Řídil i státní Konsolidační banku. Od roku 2004 působil jako finanční ředitel a později místopředseda představenstva skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera.

S tou se rozloučil letos v únoru, zůstal ale ve statutárních orgánech některých firem skupiny. Působí ve vedení Klubu finančních ředitelů.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!