Erste Group vytvořila novou obchodní divizi v oblasti nemovitostí | E15.cz

Erste Group vytvořila novou obchodní divizi v oblasti nemovitostí

Rakouská finanční skupina Erste Group vytvořila novou obchodní divizi pro podnikání v oblasti realit Erste Group Immorent. Změna se týká i podnikání v Česku, kde Erste vlastní Českou spořitelnu. Developer a poskytovatel leasingového financování nemovitostí Immorent ČR změnil název na Erste Group Immorent ČR.

„Pro korporátní klienty České spořitelny znamená vznik Erste Group Immorent přístup ke komplexnějším službám v oblasti financování nemovitostí. Nad rámec standardního úvěrování budeme schopni pod jednou značkou nabídnout také leasing nemovitostí a o to lépe plnit individuální potřeby klientů,“ uvedl ředitel úseku realitních obchodů České spořitelny Kamil Kosman. Zaměřit se chce také na leasing nemovitostí pro obce a města.

Portfolio úvěrů a leasingu Erste Group Immorent je zhruba 13 miliard eur, tedy asi 316 miliard korun. V Praze má Erste Group Immorent ČR za sebou výstavbu několika kancelářských center. Patří mezi ně Avenir Business Park v Nových Butovicích, Gemini Centre na Pankráci nebo Futurama Business Park v Karlíně. V současnosti staví další kanceláře na Smíchově.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!