EUBE se rozšiřuje na Moravu | E15.cz

EUBE se rozšiřuje na Moravu

Developerská společnost EUBE s 11letou tradicí, která stojí za významnými mimopražskými projekty, se v rámci České republiky rozšiřuje a zřizuje novou pobočku pro oblast Moravy.

Rezidenční projekty v Opavě, Frýdku-Místku, Olomouci či Ostravě pod svá křídla přebírá nový regionální ředitel Martin Čajda (43). Absolvent Stavební fakulty VUT Brno se již 20 let pohybuje v oblasti stavebnictví a developmentu.

Pracoval jako projektant a statik ve Vojenských stavbách Brno a ve společnosti IKA Brno, kde byl i spolumajitelem. Posledních 8 let působil jako ředitel brněnské pobočky společnosti IPB Real, která se později stala divizí Orco Property Group.

I pod novým názvem pokračoval ve vedení místní pobočky. Za svou dlouholetou kariéru se podílel na realizaci významných zakázek, jednalo se např. o Masarykův onkologický ústav v Brně, pobočky banky IPB v Brně, Litomyšli a Praze nebo o brněnský rezidenční projekt Kouzelné Medlánky. Martin Čajda je ženatý a má 2 děti. Ve svém volném čase rád lyžuje, hraje tenis či cestuje.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!