Fasáda roku vstoupila do další dekády | E15.cz

Fasáda roku vstoupila do další dekády

Prestižní soutěž Fasáda roku, pořádaná společností Baumit, vstoupila do druhé dekády své existence. Jedenáctý ročník celostátního klání je určen všem, kteří v letošním roce dokončili zdařilou fasádu s pomocí materiálu Baumit. O užších nominacích a vítězích celého ročníku rozhodne nezávislá porota složená z renomovaných odborníků z oblasti architektury a stavebnictví na jaře roku 2011.

„Jsme rádi, že po deseti letech usilovné práce začal mít pojem Fasáda roku váhu nejen mezi odborníky, ale i koncovými zákazníky. I přes deklarovanou krizi ve stavebnictví zaznamenáváme rok od roku rostoucí úroveň přihlášených staveb. To je nejen důkaz rostoucí prestiže soutěže, ale i toho, že si stavební firmy a investoři zakládají na kvalitně provedené práci, která jde samozřejmě ruku v ruce s použitím prémiových produktů,“ říká Ing. Jan Dvořáček, marketingový ředitel společnosti Baumit.

Soutěžit se bude stejně jako v loňském roce ve dvou kategoriích - novostavba a rekonstrukce. V obou odborná porota ocení vždy po třech stavbách. Navíc bude udělena zvláštní cena „Rodinný dům“ (novostavba či rekonstrukce) a „Rekonstrukce bytového domu“(panelového či nepanelového). Svého favorita budou již tradičně vybírat i zástupci mediálních partnerů.

„Po loňském jubilejním ročníku, který představil další řadu zajímavých realizací a zrekapituloval celou dosavadní existenci soutěže, symbolicky vstupujeme do další fáze. Jsem přesvědčen, že se máme do budoucna na co těšit a doufejme, že renomé soutěže bude stoupat stejným tempem jako v posledních deseti letech, “ dodává na závěr Dvořáček.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!