FILADELFIE přináší do BB Centra nové obchody a služby | E15.cz

FILADELFIE přináší do BB Centra nové obchody a služby

Moderní multifunkční budova FILADELFIE se pomalu blíží ke svému otevření. Zatím své první návštěvníky už přivítala obchodní pasáž, která ještě více rozšířila komplexnost služeb celého multifunkčního areálu v Praze 4. Většina služeb vznikla na základě námětů a přání nájemců BB Centra, které jsou zjišťovány v pravidelných průzkumech spokojenosti.

[file:8005:small:right]

Společnost PASSERINVEST GROUP, a. s., jež je developerem BB Centra, neustále zdokonaluje nabídku služeb a možností v této lokalitě Prahy 4. Sedmnáctipodlažní budova, která je bezesporu dominantou BB Centra, se začala stavět v polovině roku 2008. Nyní, po dvou letech výstavby, je budova dokončena a otvírá se její retailová část. Co se týká administrativní části budovy, v současné době probíhají intenzivní jednání s potenciálními nájemci kancelářských prostor.

„Jsem nesmírně rád, že všechny naše představy se postupně realizují podle plánu, a BB Centrum se tak stává významným střediskem obchodu, relaxace, aktivního odpočinku, a navíc přináší lidem i duchovní hodnoty,“ říká Radim Passer, předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP, a. s. S dokončovacími pracemi na budově FILADELFIE se začal budovat také Baarův park, který byl pro veřejnost otevřen na začátku července. Nejedná se pouze o „zelený“ prvek, který je dnes již předpokládanou součástí moderních areálů, jakým BB Centrum bezesporu je.

Baarův park na ploše jednoho hektaru přinese i řadu aktivních prvků pro zpestření volného času a rozsáhlou relaxační zónu s lavičkami a příjemným posezením v zeleni. Na Baarův park bezprostředně navazuje další projekt společnosti PASSERINVEST GROUP, jehož výstavba byla zahájena také v letošním létě a který nese název Rezidenční park Baarova. Jedná se o uzavřený bytový komplex o třech objektech se 139 byty.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!