FINEP zahájil prodej prvního rezidenčního projektu Západního Města – Britské čtvrti | E15.cz

FINEP zahájil prodej prvního rezidenčního projektu Západního Města – Britské čtvrti

Britská čtvrť je prvním projektem, kterým FINEP otvírá výstavbu nové městské čtvrti Západní Město. Představuje moderní rezidenční bydlení, ve kterém vznikne 298 bytů nejrůznějších dispozic a velikostí, z nichž každý bude unikátem.

Spojení unikátního architektonického řešení, včetně klidové zóny plné zeleně, stromů nebo dětského hřiště, poskytne jejím obyvatelům ideální podmínky nejen pro samotné bydlení, ale také pro trávení volného času.

Projekt tvoří tři bytové domy, které nabídnou všechny kategorie bytů – od malometrážních 1+kk o rozloze 31 m2 až po velkoryse řešené 4+kk o výměře 110 m2. Všechny byty budou mít terasu, balkon nebo předzahrádku. Ve vyšších patrech se budou nacházet luxusní byty s ustupujícími terasami o rozloze větší než 100 m2. Průměrná velikost balkonů a lodžií je asi 9 m2. Byty v Britské čtvrti se budou prodávat od 44 000 Kč/m2. Ve vybavení bytů je patrný výrazný posun k luxusnějšímu řešení se zaměřením na design, součástí všech domů jsou rozvody pro kabelovou televizi a internet.

Architektonicky je projekt řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti, reagujícím na moderní trendy bydlení. Barevně, hmotově i materiálově bohatě členěné fasády v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Chodníky budou pokryty zámkovou dlažbou v teplých barevných odstínech. Architektura celé stavby dodržuje oblíbený trend kaskádovitě ustupujících vyšších pater, která svým obyvatelům umožní neopakovatelný komfort v podobě příjemného posezení s výhledem do okolní krajiny.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!